Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Z jakiego powodu posiadając smartfon lub telefon komórkowy pomyśleć można o zakupie jakiś dodatkowych akcesoriów do niego.

Smartfony i telefony komórkowe oferowane są przeważnie bez żadnych dodatkowych akcesoriów. W zestawie przeważnie będzie się znajdowała jakaś ładowarka, przewód do przyłączenia komputera a także słuchawki. Tyle że w ich przypadku jakiejś wielkiej jakości nie ma się co spodziewać, muzykę się na nich jakoś posłucha, lecz niewiele ponad to. To w zasadzie w dużej części smartfonów jest wszystko, co nie oznacza bynajmniej, że liczba dostępnych akcesoriów jest tak mała.
etui na telefon komórkowy
Napisał: www.etuo.pl
Na podstawie: www.etuo.pl
Wręcz przeciwnie, najróżniejszych drobiazgów, o jakie da się rozbudowywać swój telefon są niezliczone ilości, zarówno takich, które wpływają na komfort i wygodę używania, jak również na bezpieczeństwo i stan techniczny samego aparatu. (http://www.etuo.pl/) Można więc na przykład zakupić lepsze słuchawki, jeśli te dołączone do zestawu nie spełnią wymagań, dość interesującym rozwiązaniem są także niewielkie głośniczki. Za to do wygodnego prowadzenia rozmów przydać się może słuchawkowy zestaw, który przy rozmawianiu w czasie jazdy samochodem jest konieczny i za jego brak grozić może mandat.

etui
Napisał: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com
Następną grupę akcesoriów telefonicznych będą stanowić najróżniejsze pokrowce, etui i folie ochronne. Propozycja ich jest ogromna, zarówno sklepy internetowe, stacjonarne jak i serwisy aukcyjne są ich pełne i można je dokupić do wszystkich modeli. Kupując case na telefon do dyspozycji będzie się miało kilka różnych materiałów, różniących się właściwościami oraz wyglądem, ale także mnóstwo rozmaitych wzorów. Niektóre z pokrowców mają na tyle wytrzymałość, że chronić będą przed najróżniejszymi uszkodzeniami mechanicznymi, z kolei inne dają mniej ochrony, lecz za to ładnie wyglądają. Szukając etui do telefonu należy go wybierać pod kątem konkretnego modelu. Oferta etui do P9 Lite Są co prawda pokrowce uniwersalne, które pasują do większej liczby urządzeń, lecz w ich przypadku niekiedy są problemy z dopasowaniem


Jeśli smartfon już będzie miał pokrowiec, to pomyśleć również można o naklejeniu folii ochronnej na ekran. Nawet najbardziej wytrzymałe szkło podczas codziennego użytkowania może się porysować, a folia doskonale będzie zabezpieczać przed takimi sytuacjami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-08 12:21:40
Tagi: ekran, aparat, model, telefony, dane