Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Możliwości na poprawę osiągów swojego auta, czyli jak zrobić, aby nasz samochód był bardziej wydajny.

Każdy chłopak pragnie miećdobrze funkcjonujący auto. Co jeśli j marzy mu się super szybka maszyna z różnymi ulepszeniami? Teraz jest to do spełnienia, dzięki najnowszej technologii.


Nastolatek, kiedy zaczyna dojrzewać marzy o szybkim aucie.


lanos tuning
Napisał: mezuni
jeżeli, gdy zarobi pierwsze pieniądze często zakupić jakiś używany model, który z roku na rok ulepsza. Dla niego jest to wielka rozrywka, jeżeli gdy zaczyna oszczędzać więcej i polepszają się w życiu cele, myśli o kolejnej zmianie auta. Ta opowieść ciągle biegnie swoim torem a nastolatek ten dorasta i kupuje sobie typowo rodzinny auto dla żony i dzieci. jeżeli każdy mężczyzna miał kiedyś ochotę, zmienia swoje samochody. Zmienione szyby, różne typy świateł, obniżane zderzaki oraz chip tuning. Ten drugi pomysł poprawia wydajność silnika i sprawia, że samochód sprawniej jedzie. Dzieje się to za pomocą konkretnie skonstruowanego oprogramowania. Wyraz tuning jest śmiesznie odbierane przez Polaków, bo najczęściej kojarzy się to z chłopakami w BMW, poruszających się z głośną muzyką.

Powiązane artykuły - opel corsa b tuning

Jednak ma ono inne znaczenie, a przede wszystkim jest to poprawa niektórych czynników w samochodzie. W większości przypadków mężczyźni wspominają swoje pierwsze pojazdy. Jednak jest to przykładowo lanos tuning był na porządku dziennym wprowadzany w życie. Chodziło tutaj jeśli o spojlery i specjalne reflektory. Teraz jeżeli kierowcy wprowadzają chip tuning, gdyż dobrze wykonany podnosi bezpieczeństwo i komfort jazdy. W grę wchodzi w tej sytuacji zmiana oprogramowania komputera sterującego silnik, To sprawia, że też często wprowadzany jest on w nowszych autach. Jednak pomysł ten zostanie wykonany źle, to wprowadzi niestety więcej uszkodzeń niż pożytku.


Musimy wybrać dobrego mechanika, gdyż on sam powinien wiedzieć, jaki model nadaje się do zmiany.


Wybierając pewne ulepszenia w naszym samochodzie musimy uważać, w szczególności gdy zawierają się one w komputeryzacji. Gdy ona się psuje, to będzie to bardzo kosztowne.

Sprawdź też: http://tuningchip.pl/p/910/6972/chip-cr-mazda-6-2-0-cd-143-km--6-diesel-mazda.html

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-01 14:45:32
Tagi: model, BMW, kupić