Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Gdzie możesz spożytkować aparaty GoPro

Niewielka, niezmiernie lekka przenośna kamera cyfrowa, jaka nagrywa materiał w jakości HD a także którą w prosty sposób możemy przymocować do kasku - niby nic wielkiego
.


Ale to właśnie ten rynsztunek kilka lat wstecz zrewolucjonizował to, jakim sposobem ludzie pokazują co się u nich dzieje, czego doznają. Obserwujący tego typu obrazy każdy może się poczuć ich uczestnikiem, cząstką tego, co ma miejsce w nagranym materiale. To nowe życie w aparaty cyfrowe tchnęła renoma GoPro Hero Session. Stała się ona nieodzownym elementem fanów białego szaleństwa, a również amatorów windsurfingu, bungee, wspinaczki, jazdy rowerem po górach albo jazdy na deskorolce. Najogólniej mówiąc adresatów przeróżnego typu sportów (mniej czy też bardziej ekstremalnych), jakich wyczyny można łatwo znaleźć na YouTube - www.camonboard.pl.


www
Napisał: Diriye Amey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Notebook Lenovo IdeaPad G560
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl
Niezbędne dla PS4
Napisał: Alan Klim
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kamera sportowa GoPro pokazała, iż nawet jednostka nie mająca wprawy w kręceniu obrazów, może tworzyć materiały wideo, które przyciągną do siebie niezwykle wielu ludzi w internecie. Jednakże szeroko zrozumiana tematyka sportowa to nie jedyna płaszczyzna, na której kamery GoPro są wykorzystywane. Firma postanowiła wypuścić w 2015 roku linię dronów wyekwipowanych we wspomniane kamery cyfrowe. To kolejne potwierdzenie na to, iż GoPro nie pragnie, aby jego grupą odbiorców byli wyłącznie osoby uprawiające dyscypliny sportowe. Zamierza iść dalej ze swoim rozwiązaniem w faktyczność zwykłego konsumenta - zasięgnij porady na temat GoPro Hero Session.
.


Ostatnio okazało się, iż z możliwości kamer GoPro korzystają także amerykańscy kosmonauci. Aczkolwiek moim sądem gigantyczne pole do popisu odnajduje się w… szeroko rozumianej turystyce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-17 16:48:55
Tagi: YouTube, sport, sprzęt, moc, typ