Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Metoda na filmowanie w ekstremalnych warunkach

Ekstremalne sporty w ostatnim czasie zdobyły wielką popularność, nie wyłącznie dzięki możności przeżycia przygody jak też poczuciu podniesienia adrenaliny
Ludzie oglądający film w kinie
Napisał: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ale i możności ich równoległego uwiecznienia z pomocą kamery, dzięki temu możemy wracać do nich zawsze gdy tylko zapragniemy - kamera sportowa.


Pierwszym krokiem który musimy zrobić chcąc filmować nasze sportowe wyczyny jest dobór kamery. Idealnym podejściem może okazać się kamera sportowa, która doskonale sprawdza się w tego typu projektach. Na dodatek jest możliwość dopasowania wielu rodzai stabilizatorów, które są wręcz koniecznością jeśli potrzebujemy nagrać film wysokiej jakości, który zapewnimy tylko i wyłącznie dzięki dobremu unieruchomieniu kamery. W ten sposób zdobędziemy pewność, że obraz będzie przedstawiał wyłącznie nasze ruchy, a nie dla przykładu ruch kamery, jaki może zniszczyć zaplanowany rezultat.


Do tego rodzaju filmowania doskonale nada się na przykład stabilizator, jaki ma możność umocowania na naszym kasku albo chociażby bicyklu jeśli go wykorzystujemy. Wówczas takie filmowanie jest znacznie bardziej efektowne jak też skuteczne aniżeli mogłoby się z początku zdawać. A każdy kto chociaż raz spróbował wie, iż bardzo szybko stabilizator okaże się dla niego czymś praktycznie niezbędnym - polecam tę stronę - gohero.pl.
Podczas gdy drony większości osób łączą się z nowoczesnym sprzętem wojskowym, okazuje się, iż są one coraz szerzej wykorzystywane w cywilnych zastosowaniach
Owe lewitujące urządzenia są coraz to popularniejsze, a w nadchodzących latach szykuje się autentyczny boom na zdjęcia zrealizowane przy użyciu bezzałogowych statków DJI Phantom 4.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-17 16:05:55
Tagi: projekt, kamera, pomoc, możliwości, drony