Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Nabądź dobrą kartę graficzną marki GeForce

W obecnych realiach, praktycznie każdy obywatel w naszym państwie ma komputer u siebie w domu. Nic w tym zaskakującego, w końcu kraj nasz staje się coraz bogatszy, a usługi tego typu są coraz mniej kosztowne.
laser
Napisał: Marco Hamersma
Na podstawie: http://www.flickr.com


Lata, kiedy komputer w mieszkaniu był symbolem bogactwa, odeszły do lamusa. Lecz nawet jeśli mamy solidny sprzęt, czasami należy go trochę ulepszyć, kupując odpowiednie zamienniki.


geforce fx 5500


Jeżeli twój komputer posiada dobrą pamięć operacyjną, lecz gorszą kartę graficzną, należy zakupić produkt GeForce fx 5500. Jest to najnowszej próby karta, przewyższająca nawet GeForce gt 210. Stworzona jest własnie do grania w gry wideo, każda, także najnowsza, będzie na niej wyglądać fenomenalnie. Jeśli chcesz wymienić kartę, bowiem bawisz się grafiką, wypróbuj GeForce 980, najnowszy model karty specjalnie dla artystów, lepszy niż GeForce 940m. Dzięki niniejszemu gadżetowi będziesz w stanie tworzyć olśniewające grafiki - geforce 940m.


2.0 Speaker Set USB
Napisał: Sweex
Na podstawie: Sweex


Jednak gdzie najlepiej nabyć kartę? Jako że GeForce fx 5500 jest bardzo świeżym produktem, można go dostać tylko w autorskim sklepie. To samo dotyczy GeForce 980. Będą to nowe dystrybucje, dlatego też powinniśmy się spodziewać dość wysokich cen za nie. Lecz jakość jaką za to otrzymamy, warta jest każdych środków. Jeśli jednak ukontentuje nas karta GeForce gt 210, możemy spokojnie znaleźć używaną na aukcji internetowej. Podobnie jak GeForce 940m. Karty te liczą już parę lat, lecz nadal są stabilne, toteż warto je nabyć, jeżeli nie mamy za bardzo wygórowanych wymagań.


Jeśli chcesz żeby twój komputer działał ci wiele lat, należy raz na jakiś czas odnowić w nim kartę graficzną.
Dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się nawet na starszym PC, z najnowszych gier a także programów graficznych. Najnowsze modele można znaleźć w sklepach firmowych GeForce. Jednak tańsze, używane, spokojnie znajdziemy na licytacji internetowej - www.ceneo.pl/17795054.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-01 18:57:49
Tagi: pamięć, model, koszt, kupić