Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Krótki opis najbardziej kultowej rodziny smartfonów Samsung Galaxy, jak poszczególne modele ulegały zmianie w ostatnich latach.

Aktualnie typowy czas użytkowania smartfona to około dwóch lat, w dużej mierze bierze się to z tego, że w takich cyklach ulegają zmianom umowy w firmach telekomunikacyjnych.


Światła LED
Napisał: Yasna Communications
Na podstawie: Yasna Communications


Lecz tempo ukazywania się kolejnych modeli jest jeszcze większe, bo przeciętnie co parę miesięcy pojawia się kolejna odsłona. Oczywiście jeszcze większa od poprzednika, z wydajniejszym procesorem i bardziej pojemną pamięcią. Bardzo dobrym przykładem jest tu na przykład rodzina Samung Galaxy - szukam galaxy s4 zoom w dobrej cenie. Pierwszy model, czyli galaxy s i9000, pojawił się pod koniec roku 2010. Już wtedy smartfon ten wyróżniał się wśród konkurentów dużą wydajnością i bardzo wysoką jakością. Kolejne lata to kolejne wersje, na przykład rok 2013 przyniósł użytkownikom galaxy s4 i9500. W porównaniu z poprzednikami znacznie urósł ekran, bo aż do pięciu cali, użyto procesor z ośmioma rdzeniami i aż 16 GB stałej pamięci.
Samsung swoją kultową serię zaoferował w kilku różnych wersjach, na przykład jako model galaxy s4 zoom. Ta ciekawa konstrukcja sprawiła sporo zamieszania na tym rynku, z powodu tego, że zamiast klasycznego, umieszczonego w obudowie aparatu użyto w niej nowoczesny 10-krotny zoom optyczny. Dzięki temu telefon otrzymał zupełnie nowe możliwości w fotografowaniu, porównywalne ze średniej jakości kompaktami cyfrowymi. Kolejne lata to kolejne modele Samsunga, aktualnie bardzo promowany jest Galaxy S7.


Na naszym rynku zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem cieszą się telefony firmy Apple, co też będzie wpływać na to, że liczba różnych akcesoriów do nich, takich jak na przykład etui iphone 5, jest dużo mniejsza - (przeczytaj informacje).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-09 11:15:48
Tagi: model, telefon, telefony, firma, produkt