Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Z jakiego powodu telefony klawiszowe w dalszym ciągu cieszą się dużym zainteresowaniem, opis popularnych ich modeli.

Mimo tego, że od paru lat na rynku telefonów komórkowych królują smartfony, to mimo wszystko klasyczne konstrukcje z klawiszami nadal są wybierane przez klientów.


GoFlex Desk
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl


Wynika to z tego, że nie wszyscy zwyczajnie będą smartfonów potrzebować, szczególnie osoby starsze mają często problemy z ich obsługą. A niezawodne, proste konstrukcje, służące do dzwonienia i wysyłania sms-ów całkowicie im wystarczą. Doskonale sprawdzać się w takiej roli będzie nokia x200, urządzenie to pomimo niepozornych rozmiarów ma bardzo ciekawe paRAMetry i przede wszystkim doskonale funkcjonuje - http://www.ceneo.pl/14126457. Dla osób które lubią słuchać w terenie muzyki polecić również można model nokia xpressmusic. To również jest standardowa klawiszowa konstrukcja, lecz dzięki zastosowaniu w niej nowoczesnego układu muzycznego jakość odgrywanych piosenek naprawdę jest świetna.
Jakiś czas temu całkiem sporym zainteresowaniem cieszyły się telefony z pełną klawiaturą. Takie rozwiązanie ma jeden niezaprzeczalny plus podczas pisania sms-sów, to znaczy to, że każda litera jest pod osobnym klawiszem. Dzięki temu szybkość pisania wszystkiego będzie znacznie większa, choć osoby o dużych dłoniach będą się musiały przyzwyczaić do malutkich klawiszy - nokia xpressmusic. Pośród tego typu telefonów na pewno interesująco wygląda model nokia x2-01, który pomimo że jest z niższej grupy, to posiada jednak dość interesujące funkcje.


Za to nokia x5 to ciekawy telefon muzyczny, z dobrymi głośnikami i odtwarzaczem, lecz podobnie jak opisywany wcześniej model także posiadający klawiaturę z wszystkimi klawiszami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-09 13:11:46
Tagi: odtwarzacze, RAM, IT