Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Jeżeli chcemy, by nasz komputer urzekał jakością obrazu, musimy wybrać najlepszą kartę graficzną

Trudno sobie wyobrazić używanie współczesnych komputerów bez właściwej karty graficznej. Wprawdzie nasz "pecet" funkcjonowałby również z jej słabszym odpowiednikiem, ale wówczas my stracilibyśmy wiele wspaniałych wrażeń wzrokowych.


W przeciągu ostatnich dwóch dekad dokonał się tak olbrzymi progres w dziedzinie grafiki komputerowej, że postaci z gier wyglądają całkiem jak prawdziwi ludzie. Jednak by móc w pełni korzystać z tych osiągnięć techniki musimy posiadać naprawdę świetny sprzęt, a karta graficzna jest tu podstawą.


Wśród wielu różnych marek kart graficznych wielką popularnością klientów cieszą się wyroby amerykańskiej firmy AMD. Z pewnością każdy z nas spotkał się z nazwą Radeon. Pod tym szyldem AMD produkuje procesory graficzne (z angielskiego Graphics Processing Unit), czyli główne jednostki obliczeniowe kart graficznych. Produkty z logo Radeon stanowią ważną część rynku od niemal dwudziestu lat, a sama firma z powodzeniem walczy z konkurencją, wypuszczając do sklepów coraz nowocześniejsze modele. Do grona szczególnie dobrze znanych produktów AMD należy między innymi produkty z rodziny Radeon HD, czyli Radeon HD 4850 lub też Radeon HD 5470, więcej produktów radeon - http://www.ceneo.pl/14592693.
radeon hd 4850


Olbrzymia kariera stała się także udziałem karty Radeon 8670M.


Pomimo że seria produktów AMD oznaczonych czterocyfrową liczbą z ósemką z przodu nie należy już do najnowszych, Radeon 8670M stale zalicza się do ulubionych modeli użytkowników i producentów komputerów przenośnych, jeżeli interesujesz się kartami graficznymi - http://www.ceneo.pl/Laptopy/Model_karty_graficznej:Radeon_HD_8670M/Rodzina_procesora:Intel_Core_i3.htm. Nie powinno to nikogo dziwić. Model ten ma dobrą cenę i pozwali nam na zagranie w najpopularniejsze tytuły.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-28 02:14:01
Tagi: WD, firmy, sprzedaż