Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Kupno używanego smatfona albo telefonu doskonałym wyjściem dla osób, które nie potrzebują wielkich, wydajnych urządzeń.

Na rynku współczesnych smartfonów widać zwiększającą się pogoń za wydajnością i rozmiarami. Standardem są obecnie telefony które mają 5-calowe ekrany, czterordzeniowe procesory czy bardzo dużą pamięć.


Ultraprzenośny dysk od Toshiba
Napisał: TOSHIBA
Na podstawie: TOSHIBA


W tej technologicznej pogoni coraz częściej umyka projektantom podstawowa funkcja tych sprzętów, czyli dzwonienie. A także to, że są osoby, które wcale nie potrzebują tak wyśrubowanych parametrów, bo zwyczajnie z nich nie będą korzystać. I takie osoby często sięgają po smartfony używane, które kupione w odpowiednim stanie będą mogły jeszcze długo służyć. Bardzo dobrym wyborem dla tego typu osoby może być na przykład core samsung, ten model sprzed paru lat posiada parametry spokojnie starczające do codziennego, wygodnego użytkowania. Doskonale w tego typu zastosowaniach da sobie też radę desire s, ciekawy digital box którego premiera miała miejsce w 2011 roku.


Z używanymi smartfonami jest czasem taki problem, że niekiedy mają słabe baterie. Jeżeli oryginalna powoli przestaje trzymać, ale jeszcze daje sobie radę, to dobrym rozwiązaniem przykładowo może być powerbank digital box. Przy braku prądu można telefon podłączyć do powerbanka i bateria zostanie z powrotem naładowana. Jednak czasami baterie będą w takim stanie, że użytkowanie smartfona staje się mocno uciążliwe. W takim przypadku najlepiej pomyśleć będzie o zamianie ich na nowe.
Biały smartfon
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jednak oryginalne akcesoria są stosunkowo drogie, więc spora część klientów woli wybrać znacznie tańsze, a jednocześnie dobrej jakości zamienniki, przykładowo firmy cameron sino - ceneo.pl.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-28 02:14:00
Tagi: projekt, ekran, model, telefony, smartfon, klientów, digital