Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Treściwa charakterystyka popularnych światowych korporacji.

Prawdopodobnie wiesz, iż istnieją w świecie spółki, których data zaistnienia to dalekie lata, a które utrzymują się na rynku do dziś i są niezastąpione.


Jedną z tego rodzaju firm jest AIR SWISS, inaczej szwajcarskie linie powietrzne, które powstały w 2002r.


panorama - firma
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com


. Obsługują 74 połączenia do 38 krajów globu. Flota składa się z 85 aeroplanów z czego 24 to samoloty odległego zasięgu. W naszym kraju samoloty Air Swiss lecą z portu lotniczego w Warszawie im. Chopina. Odmienną firmą jest AVANTE, która trudzi się produkcją okien. Firma Avante to profesjonalny lider wśród tego typu urządzeń. Na swoje towary posiadają 7 lat gwarancji tudzież 12 miesięcy gratisowego ubezpieczenia. W istotnej ofercie proponują aż 40 kolorów oklein okiennych, toteż można być pewnym, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Linie lotnicze do znalezienia tutaj - http://www.ceneo.pl/146969.

Następną firmą jest BELLISSIMA IMETEC, która trudzi się produkcją drobnego osprzętu AGD np. suszarki, lub lokówki. Jest to włoska marka powstała w 1974r. Produkuje sprzęt dla wielbicieli piękna, zdrowia tudzież urody, a dla których równolegle ważne są sprawy bezpieczeństwa tudzież ochrony środowiska. Przedsiębiorstwo Bellissima imetec zauważana jest jako solidna i pilna marka o utrwalonej reputacji. Ostatnią marką będzie Kenwood zajmująca się wyrobem akcesoriów kuchennych np. blender Kenwood. Firma działa w 44 krajach na świecie tudzież została założona 1947r. Blender Kenwood to jedynie nieduży drobiazg przy robotach kuchennych, które przedkłada firma (więcej i więcej). Odwiedź stronę ceneo.pl.
Jak widać, jest multum firm o których nawet nie zdarzyło się nam słyszeć, a które są znane i lubiane. Warto poczytać relacje na ich temat, jeżeli będziemy pragnęli skorzystać z ich świadczeń.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-28 02:14:03
Tagi: firmy, ISS, opinie