Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Zorientuj się co dobrze byłoby zaimplementować do własnej firmy!

Ciekawią Cię nowatorskie technologie i nowinki technologiczne? Oprócz tego masz udziały w dużych przedsiębiorstwach? Już teraz musisz zorientować się, które zastosowania są modne i z tej przyczyny należy z nich korzystać.
Nowa generacja laptopów stworzonych do walki
Napisał: ASUS
Na podstawie: ASUS


Każda osoba mająca tą wiedzę będzie mogła w błyskawicznym tempie przyśpieszyć ożywienie swojego zakładu pracy.


Najciekawsze dzisiaj są rozwiązania Business Intelligence, jakie na polskim rynku nie są w dalszym ciągu dosyć dobrze znane. Powinno się zatem skrótowo przybliżyć problem, tak aby każdy człowiek mógł się zapoznać z tą problematyką. Analityka biznesowa, czyli inaczej Business Intelligence jest to bieg, jakiego zamysłem jest modyfikowanie konkretnych danych w pewne informacje (sprawdź na stronie). Następnie informacje, które zdobyliśmy transformowane są w wiedzę. Stosowana jest ona szczególnie do tego, żeby zwiększyć konkurencję pomiędzy firmami.


Dobrze jest również zdać sobie sprawę z tego czym jest system CPM, jaki stosowany jest w sporej ilości przedsiębiorstw (więcej o ibm cognos tm1). Służy on szczególnie do tego, aby rozporządzać skutecznością każdej firmy. Każdy kierownik, który zdecydował się na CPM będzie skutkiem tego bardzo zadowolony, bo wydajność zatrudnionych osób podniosła się nawet dwukrotnie.


Ostatnim szkopułem wartym poruszenia będzie platforma planistyczna IBM Cognos TM1, która udoskonala cykl planowania w zakładzie pracy.
Rozpocząwszy od uzgadniania zamiarów, wprowadzania budżetu, a finalnie na zreasumowaniu wszystkich osiągnięć.


Nie masz stać biernie i spoglądać na to jak błyskawicznie świat się rozwija. Musimy wziąć się w garść, bowiem wyłącznie stosując nowoczesne technologie będziesz mógł cokolwiek zdobyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-20 02:05:00
Tagi: firm, technologie, proces