Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

We nowoczesnym świecie nie powinniśmy być nierozpoznawalni.

Podłoża tego znajdują się jasne że w ogromnej mierze po naszej stronie. Rejestrujemy się w sieci na wielu portalach i stronach zostawiając po sobie pozostałości.
wymiana okna
Napisał: Winkhaus Polska Beteiligungs
Na podstawie: Winkhaus Polska Beteiligungs


komputer - rzut
Napisał: Medialab Katowice
Na podstawie: http://www.flickr.com


Te pozostałości osobistej obecności to jasne że nasze dane osobowe. Czasem otwierając swoją skrzynkę email zachodzimy w głowę, skąd konkretne firmy mają informacje o nas i z jakiej przyczyny jest ich tak dużo, a nasza poczta wciąż tonie w różnorodnego rodzaju promocjach zachęcających nas do zakupu jakichkolwiek produktów www.dcn.pl/s35_administracja_bazami_danych. Otóż jasne bywa to, że logując się na którejś witrynie zostawiamy własny adres mailowy i za każdym razem wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W takich momentach bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że właśnie z tego powodu informacje o nas będą wykorzystywane przez inne podmioty. To ogromnych rozmiarów proceder, ponieważ bywają firmy dla których masowa wysyłka listów to żaden kłopot. Z tego powodu nie tylko drogą mailową przychodzą do nas wszelkie foldery reklamowe, ale również pocztową masowe wysyłki listów. Aktualna zaawansowana technika jeszcze bardziej to wszystko ułatwia To jasne u nielicznych z nas taka korespondencja powoduje zdenerwowanie.. Zupełnie bezpodstawnie. Zwyczajnie żyjemy w czasach, iż w inny sposób zwyczajnie się nie da.
Jeśli w żadnym miejscu nie logowalibyśmy się, pozostawalibyśmy ogromnie w tyle nie wyłącznie za technologią, ale też za wszystkimi innymi. Nie warto, bo korzyści jakie umożliwia nam taka technika są rzeczywiście o wiele większe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-10 14:32:10
Tagi: moc, firm, produkt, internetowy