Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Jakie są najpopularniejsze gadżety detektywistyczne?

Niekoniecznie małe dzieci lubią bawić się w superdetektywów. okazuje się, że znani superszpiedzy są idolami wśród różnych ludzi, a ich niezwykłość jest niewyobrażalna. Osoby uwielbiające sprzęt szpiegowski mają swoje preferencje w zabawkach detektywistycznych. Na pewno jednym z najbardziej popularnych rekwizytem detektywistycznym są okulary z kamerą. Takie okulary mają wbudowaną kamerę, zwykle o doskonałej jakości.
zestaw do monitoringu
Napisał: Ted Eytan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Okulary z kamerą lubiane są w szczególności za niezauważalne kręcenie materiałów. Jednakże okulary z kamerą rejestrują też sam dźwięk. Korzyścią okularów jest to, iż nie nikt nie podejrzewa do czego służą. Kolejnym plusem jest pojemność dysku, który da się używać jako przenośna pamięć USB. Okulary tworzone są z najlepszej klasy materiałów, dzięki czemu wyglądają na ładne oraz trwałe.Każdy detektyw musi mieć doskonałej klasy ukryte kamery. Wymienić można parę zasadniczych typów, które są konieczne podczas zleceń. Na wstępie warto wspomnieć, że mini ukryte (moja strona) są znakomitą postacią nagrywania wideo, tym bardziej, że klasa filmów nie odbiega tym rejestrowanym przez zwykłe kamery, mimo niewielkich rozmiarów ukrytej kamery. Zasadniczym znakiem szczególnym ukrytych kamer jest ich mobilność oraz łatwość obsługi. Niezwykle istotne oraz przydatne jest posługiwanie się technologii WiFi. Taką kamerę szpiegowską da się schować w różnych przedmiotach, które stosowane są codziennie, na przykład ukryta kamera w zegarku czy wymienionych powyżej okularach. Innym typem ukrytych kamer są kamery operacyjne, czyli mini urządzenia, które nagrywają nawet kilka godzin filmu o bardzo wysokiej rozdzielczości. Da się ją dobrze schować, przykładowo w kieszeni. Ostatnią grubą kamer są kamery inspekcyjne, które mają zamontowane przewód zobacz (wróć), dzięki którym mają możliwość nagrywać w ciężko dostępnych punktach.

A z pewnością dobry sprzęt detektywistyczny nabyć da się w wyspecjalizowanych punktach, które oferują duży wybór sprzętu w ciekawych cenach. Jest to przykładowo sklep detektywistyczny, w którym zdobyć da się między innymi: lornetki, kamery, noktowizory, wykrywacze metali oraz bardzo wiele innych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-16 10:55:07
Tagi: dysk, kamera, głos, detektyw