Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Fani nagrywania filmików mają do wyboru wyjątkowo dużo świetnej klasy gadżetów

Jeżeli jesteśmy miłośnikami ekstremalnych sportów i chcemy rejestrować własne przygody sportowe, to musimy zakupić odpowiedni sprzęt. Teraz znakomitym wyjściem będzie najnowsza kamerka GoPro i świetnej jakości dron.


Jeżeli chcemy zakupić porządnego drona, to będziemy mieli naprawdę duży wybór.
Softstarty
Napisał: Kurt Trew
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wystarczy zaglądnąć do Netu i odpalić przeglądarkę, a bez wątpienia wyskoczy nam wiele wyjątkowych ofert. Doskonałym rozwiązaniem może być model DJI Phantom 3 Professional (znajduj na camonboard.pl). Jest to urządzenie mające niezwykle wytrzymałą baterię i przystosowane do większych obciążeń. Latanie nim jest banalnie łatwe, a wygodne oprogramowanie zapewnia szereg przydatnych funkcji. Dron DJI Phantom 3 Professional jest doskonały dla amatorów oraz zawodowców.


Osoba w okularach
Napisał: Ryan Hickox
Na podstawie: http://www.flickr.com


W przypadku gdy chcemy np. nagrać skok ze spadochronem albo zjazd na nartach, to warto zakupić kamerkę GoPro Black (http://camonboard.pl/gopro-hero4-back.html/). Ten flagowy model marki stworzony jest do pracy w trudnych warunkach. Jest całkowicie wodoodporny, więc nie trzeba się już martwić deszczem lub tym, że wpadniemy do wody. Poza tym kamera GoPro Black nagrywa filmy w jakości HD i ma stabilizator obrazu, który spowoduje, że nasze nagranie będzie wyglądać niesłychanie profesjonalnie. W dodatku posiada ona trzy wbudowane mikrofony, co zapewnia znakomITą jakość dźwięku.
Solidny sprzęt do nagrywania sprawi, iż będziemy w stanie zatrzymać wszystkie emocjonujące chwile w wysokiej rozdzielczości oraz podzielić się nimi z bliskimi lub z ludźmi w Necie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-09 11:52:47
Tagi: dźwięk, prezent, zakup, IT, GoPro