Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Możliwe przykłady nawilżaczy

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, jakie winno znaleźć się w szczególności w mieszkaniu każdego uczuleniowca i astmatyka. Kiedy powietrze w mieszkaniu jest suche, wysycha śluzówka nosa, która chroni gardło, także drogi oddechowe przed drobnoustrojami, wirusami, kurzem i pleśnią.


Zanadto suche powietrze powoduje, że w budynku wznosi się dużo kurzu, który jest w stanie powodować nieżyt nosa, kaszel, lub uczulenie. Wysuszone powietrze jest odpowiedzialne także za osłabienie systemu odpornościowego systemu, wysuszenie cery i włosów, stan snu, koncentrację, formę zdrowotną zwierząt domowych, bądź usychanie roślin.


neosky
Napisał: designmilk
Na podstawie: http://www.flickr.com


Aktualnie na rynku dostępnych jest kilka rodzajów nawilżaczy. Są to standardowe, na parę, ewaporacyjne i ultradźwiękowe. Dobrym, niezawodnym i szybkim sposobem zwilżania powietrza w mieszkaniu jest stosowanie nawilżacza Boneco (www.klimatop.pl/files/nawilzacz-powietrza-boneco-2055d.pdf), nie zapominając przy tym oczywiście o normalnym wietrzeniu domu. Nawilżacz powinno ustawić się w centralnym punkcie pomieszczenia, jednakże nie w przejściu.


Klimatyzator Neosky eliminuje nadmiar wilgotności, co powoduje, że nie zauważamy skutków skwarów ani parności neosky. Oczyszczanie powietrza ma również wpływ na zdrowy klimat w domu. Jest to miłe dla wszystkich, którym gorąco dokucza, ale przede wszystkim zapewnia ulgę ludziom starszym i alergikom, którzy w tych warunkach cierpią na duszności.


mieszkanie
Napisał: KNAUF
Na podstawie: KNAUF


Zwilżanie i oczyszczanie powietrza winno się odbywać pod dozorem.
Jeżeli przeholujemy, zafundujemy sobie rozrost wilgoci i grzybów, a to z kolei służy roztoczom które są odpowiedzialne za uczulenia. Nie wypada również zapominać o regularnym przewietrzaniu pomieszczeń.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-18 01:57:35
Tagi: domu, jakość, pomieszczenia