Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Klasyczne modele telefonów - na co warto zwrócić uwagę

Aktualnie telefon komórkowy to narzędzie praktycznie niezbędne każdemu. Niezależnie od tego, czy używamy go w celach służbowych, czy po to by kontaktować się z bliskimi, ciężko sobie wyobrazić życie bez tego wynalazku.


samsung b3410
Napisał: connectors distribution box
Na podstawie: http://www.flickr.com


Producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz różniejszych modeli komórek, pragnąc trafić w gusta jak największej liczby konsumentów. Na dużą uwagę zasługuje firma Samsung. Jest kilka modeli godnych polecenia, które stanowią świetną alternatywę dla osób, które preferują klasyczne telefony, a nie popularne w obecnym świecie smartfony.
Produkty
Napisał: Veracomp SA
Na podstawie: Veracomp SA


Jedną z propozycji stanowi Samsung B2700 - http://www.ceneo.pl/2059403. Jest to najbardziej klasyczny model, z typową klawiaturą, wyposażony dodatkowo w aparat fotograficzny o matrycy 2 Mpx. Wspaniały wybór dla tych, którzy potrzebują telefonu wyłącznie do dzwonienia lub pisania smsów. Co istotne, model ten posiada mocną baterię, która może wytrzymać nawet kilka dni.


Innym telefonem który jest już bardziej zaawansowany, jest Samsung B3410. Jest to model z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Dzięki takiemu rozwiązaniu pisząc sms nie musimy kilkukrotnie klikać na dany klawisz aby uzyskać pożądaną literę, gdyż w tego rodzaju klawiaturze każda literka ma swój własny klawisz.


laptop
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Podobnym rozwiązaniem dotyczącym klawiatury charakteryzuje się Samsung Chat 222, aczkolwiek w tym przypadku nie wysuwa się jej. Sam telefon ma taka formę, iż jest znacznie szerszy, a rozbudowana klawiatura znajduje się poniżej ekranu - zobacz tu.


Samsung d900i to natomiast coś po środku, pomiędzy omówionym na początku Samsungiem B2700 a Samsungiem B3410. Występuje tu klasyczna klawiatura, która jest dodatkowo wysuwana.


Sprawia to, iż jest to najbardziej kompaktowy ze wszystkich analizowanych tu modeli.


Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujemy, powinniśmy kierować się przede wszystkim naszym gustem. Warto rozważyć także potrzeby oraz cel, w jakim pragniemy zakupić telefon.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-10 02:00:46
Tagi: klawiatury, moc, dane, kupić, typ