Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Elektroniczna wymiana danych - co to dokładnie jest i w czym ma możliwość nam dopomóc?

Czym jest dokładnie EDI, a więc z angielskiego Electronic Data Interchange oraz jaki posiada związek z wspomnianą w temacie elektroniczną wymianą informacji? Jaki konkretnie jest jego najbardziej ważny cel oraz co nam umożliwia jego stosowanie? To wszystko oraz jeszcze więcej bez najmniejszego problemu wynajdziesz w środku naszego nowego - dopiero co wydzierganego - felietonu!


Przede wszystkim na początku musimy wyjaśnić, co to jest wspomniane w naszym wstępie EDI.


online
Napisał: www.future-toys.pl


Skąd się tak napraWDę tutaj wzięło? Tymczasem skrót EDI (kóry to jak można zauważyć pochodzi z angielskiego) bywa odpowiednikiem ciekawiącego nas dzisiaj tematu, czyli elektronicznej wymiany danych. Co to jednak dokładnie jest? A więc elektroniczna wymiana danych jest to nic innego jak po prostu w pełni zautomatyzowana wymiana przeróżnych danych, która to odbywa się między komputerami (konkretniej między ich systemami), w jakiego rodzaju określonej już z góry postaci przekazu (przezywanej również komunikatem). Celem EDI jak tak naprawdę sprawić, iż przekazywane informacje będą wolne od "powtórzeń", czyli tych samych zwielokrotnionych informacji, które po prostu ma wyeliminować, przy okazji usprawniając przesył informacji, które to są przekazywane szybciej oraz o wiele bardziej dokładniej między stronami, których to wszystko się tyczy (na przykład tych, które stosują do komunikowania się tej samej aplikacji).
EDI, jak bardzo prosto się zorientować, używa się we wszelakich programach komputerowych, które to posiadają za zadanie "łączyć" różnych ludzi, w tym najczęściej zakupującego i sprzedawcę, którzy nawiązują "kontakt" dzięki progRAMom lub platformom typowo komputerowym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:00:01
Tagi: komputer, WD, Auto, gra, RAM