Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Jak zaaranżować mieszkanie w dawnym stylu?

Współcześnie panuje moda na nowoczesne mieszkania. Prostota oraz minimalizm opanowały nasze pomieszczenia. Jeżeli jednak nie jesteś fanką nowoczesnych pomieszczeń, nie martw się.
gramofon
Napisał: BenQ
Styl klasyczny nigdy nie wyjdzie z mody. Obawiasz się, iż to może kosztować majątek? Cóż, z pewnością nie otrzymasz stylowego pomieszczenia niedużym kosztem, lecz może Cię to kosztować dużo mniej, aniżeli się spodziewasz. Starczy troszkę inwencji, złota rączka, przedmioty nabyte w spadku. Nie musisz być bogaty, aby posiadać stylowe mieszkanko. Wystarczy, iż postąpisz według kilku prostych zasad.


image - reklama
Napisał: Bruno Pitrus
Na podstawie: http://www.flickr.com


Przede wszystkim musisz pojąć jedną sprawę. Stylowe mieszkanie nie znaczy, że całe usłane będzie starociami. Przede wszystkim starajmy się, ażeby w naszym domku nie było tandety. W owym celu określmy stonowaną kolorystykę taką jak biele, beże oraz szarości. Możemy dodać metaliczne kolory złoto, brąz. Pamiętajmy jednak, aby dodać te metale w formie figurek, kandelabrów lub klamek. Nie korzystajmy z imitacji. Zatroszcz się o to, aby sprzęty były drewniane czy też na takie wyglądały. Żadnych kiepskich podróbek, albo płyt. Odcienie również powinny być dopasowane do całej tonacji wnętrza. Można nabyć lub zrobić tapicerowane sprzęty. Da to nadzwyczaj stylowy efekt. Pamiętajmy, że obicie a także RAMy muszą stanowić kontrast. Zadbaj o elegancką oryginalność. Gustowne wnętrza to uwielbiają.
Niech Twoja umywalnia nie wygląda zwyczajnie. Postaw na ciekawą umywalkę. Nie musi być ona biała. Daj posadzkę stylizowaną na starą. Zawieś stare fotografie. Zatroszcz się o antyczne meble. Na komodzie postaw gramofon.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:29:52
Tagi: rzeczy, stal, RAM, pomysł