Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Virtual Data Room, zatem wirtualne pokoje danych

Datapoint Virtual Data Room to nowoczesne podejście informatyczne do obsługiwania przeróżnych transakcji.


Oprogramowanie to poświęcane jest średnim oraz małym przedsiębiorstwom oraz usprawnia tradycyjne badanie Due Diligence, czyli działania mające na celu zgromadzenie jak najogromniejszej liczby danych o danej inwestycji.
Virtual Data Room Polska jest to platforma internetowa do przechowywania, katalogowania a także udostępniania dokumentów, do której mają dostęp wyłącznie użytkownicy z firm zaangażowanych w badanie. Aplikacja poświęcana jest transakcjom, jakie nastręczają równoczesnej pracy wielu roboczych grup nad tym samym zbiorem dokumentów. Platforma owa pozwoli dzielić informacje z udziałowcami, doradcami, PRacownikami firmy jak też praWDopodobnymi inwestorami w tym samym czasie. Zapewnia bezpieczny przesył informacji oraz dużo bezpieczniejsze składowanie dokumentów w stosunku do namacalnego data room'u. Dzięki dostępnym raportom jest możliwość monitorowania działań pojedynczych użytkowników. Pozwala to zorientować się, jakie dokumenty ogniskują ponadprzeciętną uwagę inwestorów, ale także powiększa bezpieczeństwo danych.


Linux


VDR ma również funkcję kierowania upoważnieniami, dzięki czemu dojście do danych będą mieć wyłącznie upoważnione osoby. Aplikacja owa dostępna jest w modelu SaaS a także nie wymaga instalacji na komputerach eksploatatorów.
Gwarantuje dojście wszelkim użytkownikom z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie, z poziomu przeglądarki www. Wyłącznym ograniczeniem będzie dostępność internetu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:27:26
Tagi: WD, PRacownik, miejsca, użytkownik