Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Agencja aktorska jako szansa uczestniczenia w reklamie

Jest wiele osób, które chcą przeżyć niezapomnianą przygodę, rozwijać się aktorsko, lub poznać telewizję i kino od kuchni.


Agencja filmowa Katowice zajmuje się szukaniem i reprezentowaniem aktorów, statystów, epizodystów, dzieci i młodzieży, osób dojrzałych, także modeli.


pralka
Napisał: Nicolas Raymond
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jej specjalizacją jest odnajdowanie nowych talentów i nietypowych twarzy. Agencja kooperuje z producentami filmów fabularnych, różnych seriali, także reklam. Żeby zrobić karierę w show biznesie należy uzbroić się w wytrwałość i brać udział w wielu castingach. Casting to szansa do zaprezentowania siebie tym, którzy szukają pracowników. Na ogół planuje się castingi dla modeli, castingi fotomodelek, przesłuchania do filmów, czy castingi do filmów reklamowych, jednak zdarzają się także przesłuchania do zespołów muzycznych, castingi na tancerzy do teledysków i tras koncertowych różnych grup, przesłuchania muzyczne różnego rodzaju, a także castingi dla dzieci i niemowląt do programów rozrywkowych, lub do reklam. Na ogół aranżowane są w paru wielkich miastach w kraju. Na przesłuchania ma możliwość przybyć każdy, kto dopełnia wyznaczone żądania.


Na zakończenie przesłuchania komisja wybiera, najczęściej posiłkując się zdjęciami, czy też nagraniami z kamer video, jedną, lub parę osób, które wezmą udział w danym wydarzeniu, filmie, czy reklamie. Agencje planują również indywidualne i grupowe kursy aktorskie prowadzone przez najlepszych fachowców.
Wiek, płeć ani doświadczenie nie mają znaczenia. Żeby pojawiać się na ekranie, nie trzeba dyplomu szkoły aktorskiej, ani cudownej urody. Wystarczy zgłosić się do agencji aktorskiej, sumiennie chodzić na castingi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:23:09
Tagi: program, wideo, zdjęcia, plan, producent