Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Czym jest winda do projektora, w jaki sposób ona działa i gdzie się mieści?

Nabytek nowego oraz większego tv nie jest kwestią najważniejszą w bytowaniu. Mnóstwo modeli, różne, nierzadko też niepotrzebne, funkcje oraz tysiące motywów, żeby posiadać nad czym się namyślać.
XpertTouch 2.1 Speaker Set
Napisał: trust
Na podstawie: trust


Czy należałoby np. płacić kilkaset złotych, żeby posiadać TV z bardziej znaczącym o parę cali monitorem?


winda do projektora
Napisał: Tom Bennett
Na podstawie: http://www.flickr.com


A może by tak... całkowicie wyzbyć się tv? Spokojnie, to wcale nie oznacza deficytu dostępu do takiego medium. Chodzi wyłącznie o usunięcie wielkiego pudła z niezwykle łatwym do straty ekranem. Jeżeli zastanawiasz się, co posiadać zamiast telewizora, to riposta brzmi: podłączony do np. notebooka projektor wspólnie z zewnętrznym tunerem DVBT. Wymagane okaże się jeszcze przygotowanie ekranu, jakim jednak początkowo mogłaby być wręcz typowa w kolorze białym ścianka. Jest jeszcze sprawa zamocowania samego rzutnika. Można by tu skorzystać z pomocy spółki budowlanej, która przygotuje dla nas tak zwany podwieszany sufit, który posiada dodatkowo takowe wyjście jak winda do projektora. Wtedy wszyscy ludzie, jacy ujrzą ją w funkcjonowaniu będą nią zachwyceni.


Pamięć USB DataTraveler 6000
Napisał: Kingston Digital
Na podstawie: Kingston Digital


Wszakże czym w ogóle jest taka winda do projektora? Jest to zdalnie opuszczana za pomocą specjalnego pilota półka, do której jest zamocowane narzędzie wyświetlające obraz z komputera, czyli w tym przypadku projektor.
Można by odważnie powiedzieć, że takowe rozwiązanie jak omawiana winda do projektora jest wyjściem i efektownym oraz efektywnym jednocześnie. Jest niezwykle wygodne w użyciu i nie szpeci swoim wizerunkiem całego wyglądu sali, w której jest taka winda do projektora zainstalowana.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:40:09
Tagi: narzędzia, monitor, lot, firmy, czas