Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Czym jest winda do rzutnika, w jakim miejscu się ją montuje i w jaki sposób się ją obsługuje?

Tego typu wyjścia widzieliśmy w różnorodnych filmach już niemało lat wstecz, jednak nie byliśmy wtenczas pewni, czy na zachodzie to powszechnie używane wyjście czy też kolejny trick filmowy.


Obecnie już jest wiadome, że możesz to mieć u siebie w budynku.


Niezwykle funkcjonalna oraz wdzięczna winda do rzutnika to produkt dla każdego, kto chce nie tylko mieć swoje kino domowe, lecz żeby to kino było wprost niezwykłe. Z jakiego powodu? Ponieważ nie będzie narzucać się swą treścią, lecz zaskakiwać strukturą. A czy też nie o takowe podejście do kinematografii nam idzie? Wszakże czym jest wspomniana winda do rzutnika? Winda to opuszczana platforma, wszakże powoli, od początku... Ci ludzie, jacy nie chcą płacić kilkuset złotych za kilka dodatkowych cali w nowym telewizorze, może posiadają już albo planują zakup takiego Urządzenia jak rzutnik. Jest to tak zwane narzędzie peryferyjne podłączane do komputera, a którego obowiązkiem jest wyświetlanie obrazu w innym miejscu niżeli monitor komputera. Tym obszarem może zostać przykładowo biała ściana lub specjalny monitor do projektora.


My Book Live do 3 TB
Napisał: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR
Samodzielny rzutnik mógłby zwyczajnie leżeć gdzieś na półeczce, wszakże o wiele ciekawszym rozwiązaniem jest podwieszany sufit oraz akurat winda do rzutnika. Wtenczas siedząc na kanapie można za pomocą pilota zniżyć windę, zatem jakby uruchomić projektor oraz... rozpocząć delektować się oglądanym właśnie filmem.


Jest to niezwykle komfortowe i efektowne wyjście, jakie na pewno będzie podobać się wielu miłośnikom kina. W rzeczywistości jednak znacznie częściej taka winda do rzutnika jest montowana na salach konferencyjnych, zatem jest to ciekawe rozwiązanie także dla spółek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:40:09
Tagi: laptop, Urządzenia, produkt, towar