Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Gdzie kupić tusz

Decydując się na zakup firmowych tuszy musimy liczyć się z wyższa ceną. Jeśli jednak chcielibyśmy zaoszczędzić, wybrać powinniśmy popularne tusze zamienniki- tańsze wersje pasujące do naszej drukarki. Produkują je przeważnie tak zwani producenci No Name a jakość wydruku może być trochę gorsza- jeśli jednak tusz potrzebujemy tylko dla własnego, domowego użytku, warto pokusić się na tanie tusze, a za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze kupić sobie dodatkowo papier do drukowania.

Drukarki sieciowe Konica Minolta
Napisał: Effective Public Relations
Na podstawie: Effective Public Relations
Decydując się na zakup zamienników musimy również znać model posiadanej drukarki. Płynnych tuszy stosuje się w czasie użytku najpopularniejszych drukarek atramentowych.Drukarki laserowe
Drukarka z opcją intuicyjnego drukowania ‘one-touch’
Napisał: Samsung
Na podstawie: Samsung
Urządzenia z wykorzystaniem technologii laserowej różnią się od atramentowych sposobem w który drukują - tonery do drukarek laserowych zostawiają na papierze swoje cząsteczki. Drukarki laserowe charakteryzują się większą jakością drukowania aniżeli bardziej popularne atramentówki - mają także zdecydowanie szybszą pracę. Laserówki działają w podobny sposób jak ksera. (Wiele takich drukarek umieszcza na swoich wydrukach niewidoczne na pierwszy rzut oka numery seryjne drukarki a także dzień wykonania wydruku. Oficjalnie działania te mają przeciwdziałać próbom fałszowania pieniędzy, jest jednak duże grono osób uważających, że jest to nic innego jak tylko następna próba kontroli społeczeństwa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:48:21
Tagi: tusze, tonery