Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Kupno niedrogiego telefonu komórkowego - Gdzie? Jak? i Kiedy?

Telefon komórkowy to w obecnych czasach przedmiot właściwie niezbędny do komunikacji pomiędzy ludźmi - i to nie tylko tymi, co zamieszkują na drugim końcu kraju, czy tez nawet i całego globu - również między tymi, którzy to pomieszkują kilka ulic, czy nawet mieszkań dalej.


tani telefon
Napisał: ASUS
Na podstawie: ASUS
Dziś po opowiadamy o pewnym aspekcie powiązanym wraz z telefonami tego typu, czyli o tym, gdzie można je kupować, w jaki konkretny sposób, oraz kiedy najlepiej jest to tak naprawdę czynić, aby nie przepłacać!


nagrzewnice elektryczne
Na podstawie: www.klimatop.pl


Jeszcze dosyć niedawno, kupno telefonu komórkowego mógł nas wynieść nawet jedną złotówkę, jeśli oczywiście braliśmy ów telefon razem z abonamentem, którego umowa zwykle trwała od 2 do trzech lat lub nawet więcej. W obecnej chwili jednak owa opcja praktycznie już zanikła i jeśli pragniemy mieć całkiem nowy telefon wewnątrz sieci komórkowej, do której to należymy, dość często do abonamentu doliczana jest kwota miesięczna za sam nasz telefon (http://elektropek.pl/k181,centrale-telefoniczne.html). Jeżeli dobrze pomyśleć, słowa "tani telefon >> tani telefon komórkowy" obecnie odnoszą się głównie do telefonów już kiedyż używanych, które możemy zakupić nawet za kilka złotych, jednakże powinniśmy się wtedy przygotować, że coś, a nawet i więcej niż "coś" będzie z tym telefonem nie w porządku. W jaki sposób upolować nowy telefon, by był w miarę tani? Przede wszystkim warto jest być lata w tylko jednej sieci (lojalność w tym wypadku dość często bardzo się opłaca).


Po drugie ważny jest sposób w jaki to pragniemy otrzymać nasz telefon - dobrze jest, jeżeli jesteśmy w jednej sieci, mieć już utworzone konto internetowe w tej konkretnej sieci, w której co jakiś czas dostaniemy specjalne oferty indywidualne, wyłącznie dla nas. A po trzecie - jeśli zrealizujemy poprzednie dwa punkty - warto jest odczekać do końca umowy oraz razem z jej wydłużeniem wziąć w promocji telefon, który nam będzie najbardziej odpowiadał.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:48:21
Tagi: telefon, czas, moc, oferty, temat