Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Przeróżnego rodzaju urządzenia AGD, które każdy z nas ma w mieszkaniu, to stuprocentowe dobrodziejstwo dla nowoczesnej kobiety

W dzisiejszych czasach życie gna niezwykle prędko. Mamy znacznie więcej zadań niż miały nasze prababcie. Każdego dnia nasza lista rzeczy do zrobienia zdaje się nie mieć końca.
Jednakże mamy swoich małych, domowych pomocników.


Spory odsetek kobiet spełnia się zawodowo i ma na głowie cały dom oraz dzieci. Bez pomocy przeróżnych urządzeń nie podołałaby zadaniu, gdyż doba ma zaledwie 24 godziny, a trzeba też jeszcze czasami spać. Dzięki takim sprzętom jak pralka, kuchenka mikrofalowa lub zmywarka, ilość czasu, który musimy poświęcić na wykonanie prac domowych maleje nierzadko do kilku minut. Tak jest również ze zmywaniem talerzy. To uciążliwe i nierzadko znienawidzone zadanie, które należało wykonywać codziennie, dzisiaj prawie odeszło w zapomnienie. Mamy możliwość wszystkie brudne naczynia wrzucić do zmywarki, a ona w cichy i dyskretny sposób wszystko zrobi za nas. Idealne urządzenie!


zmywarka nie pobiera wody
Napisał: Philips Polska
Na podstawie: Philips Polska


Co jednak czynić, kiedy dostrzeżemy, że coś się popsuło i zmywarka nie pobiera wody. Najistotniejsze to nie wpadać w panikę. Na początku powinniśmy zerknąć do instrukcji obsługi. Jeśli panel wyświetla nam kod błędu, to mamy możliwość postarać się samemu spraWDzić co jest nie tak.
Możliwe że po prostu zatkał się jakiś wężyk i zmywarka po prostu wymaga przełączenia na tryb samoczyszczenia. Może okazać się, że zniszczeniu uległa któraś uszczelka. Jeżeli nasza zmywarka jest na gwarancji, to wcale nie ma problemu - należy po prostu zatelefonować po serwis.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:23:10
Tagi: WD, USA, telefon, dzieci, problem