Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

W jaki sposób wybrać fotografa ślubnego?

Wybór ślubnego fotografa oraz kamerzysty jest niełatwy. Rezultat ich pracy jest namacalny dopiero po uroczystości i wtenczas widać, czy był właściwy.


To nie orkiestra, jacy mają ułożony scenariusz na każdą możliwość.
zdjęcia z powietrza
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl


To nie salon ślubnych sukien, jaki pokazuje tą suknię, jaką zamówicie. To ostatecznie nie restauracja, która działa zawsze w tych samych warunkach, natomiast kuchni oraz kelnerów nic nie zaszokuje. Fotograf uzależniony jest od wielu czynników, które mają oddziaływanie na końcowy wygląd zdjęć. Najistotniejsze z nich to aura, oświetlenie kościoła oraz sali weselnej i zachowanie się weselników. Pamiętajmy o tym, że fotografie demonstrowane nam w portfolio, są dokładnie fotografiami z portfolio – najlepszymi oraz często wykonanymi w najbardziej sprzyjających okolicznościach. Poniektórzy fotografowie realizują również zdjęcia z powietrza.


Na pogodę nie mamy wpływu, natomiast pozbawiony okien czarujący wiejski kościółek drewniany może okazać się przeszkodą nie do przeskoczenia dla fotografa, który urzekł nas ślicznymi zdjęciami zaślubin w plenerze. Rekomendacje od zadowolonych par, które osobiście znamy, to świetna reklama dla fotografa. Na polecenia ze ślubnych for internetowych należy patrzeć z dystansem, szczególnie, gdy pochodzą od internautów z małą ilością wpisów. Analizujmy reklamy i odwiedzajmy strony fotografów.
Jeżeli już uda się nam zgromadzić listę fotografików, których fotografie nam odpowiadają, można wysyłać e-maila z pytaniem o dostępność terminu, prośbą o opisanie szczegółów propozycji i cennik. Ta forma kontaktu zapewni nam zestawienie wszystkich ofert.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:54:06
Tagi: dostęp, fotograf, pracy