Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Czy może nam się przydawać gimbal do gopro?

Gdy filmiki wykonamy nierzadko z widoku pierwszej osoby, gdyż kamerę posiadamy przyczepioną do kasku lub roweru, to nie powinniśmy niczego więcej kupować.


Ale co kiedy chcemy mieć nagranie z boku?


Gimbal do gopro to odpowiedni nabytek


Chcąc nagrać coś z boku, bez konieczności ciągłego przytrzymywania kamery, co może być męczące, powinniśmy się zastanowić, czy dobrym sprawunkiem okaże się być gimbal do gopro. To niewielki kijek, na którym możemy zamontować kamerę oraz który nie zajmuje dużo miejsca. Co istotne taki gimbal do gopro niejednokrotnie będzie rozsuwany, więc nagrania będziemy mieli szansę robić z różnej wysokości.
Sypialnia, łóżko Zanette
Napisał: Zanette
Na podstawie: Zanette


Należy popatrzeć na gimbal do gopro


Rejestrowanie siebie w przeróżnych miejscach oraz pod przeróżnymi kątami ma sposobność okazać się być trudne, jeżeli nie posiadamy odpowiednich dodatków. Odpowiednio ma okazję się tu sprawdzić gimbal do gopro, a więc odpowiedni uchwyt do kamerki na kijku, którym mamy szansę spokojnie sterować. Nie okazuje się być on trudny, świetnie się go trzyma, a w dodatku pozwala robić fotografie z boku i to bez trzęsącej się ręki. Potrzeba mu się przyjrzeć i zadecydować, czy gimbal do gopro jest odpowiedni dla nas.


Trzeba popatrzeć na tego rodzaju oferty, ponieważ ma możliwość się okazać, że jeśli z nich skorzystamy, będziemy niesamowicie zadowoleni ze swojej decyzji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:51:48
Tagi: zdjęcia, kask, gra, nagrywanie, typ