Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Dla której osoby filmowanie z powietrza byłoby ciekawym wyjściem na uwiecznienie na filmie?

Czy planując swe weselisko nie marzysz o niepowtarzalnej pamiątce z tego typu zdarzenia? Oczywiście, iż dużo osób będzie miało aparat fotograficzny, chociażby w telefonie komórkowym. Wszakże właśnie... Taką pamiątkę mają wszyscy.
Transcend JetFlash 350
Napisał: Transcend
Na podstawie: Transcend


.. A Ty przecież zasługujesz na coś specjalnego, prawda?


Nokia Lumia 920
Napisał: Nokia
Na podstawie: Nokia


Ostatnimi czasy w naszym kraju znane stały się tzw. drony, czyli latające roboty, jakie mogą być zaopatrzone w wysokiej jakości kamerę. Istnieją firmy, które realizują filmowanie z powietrza, ponieważ jest to nowoczesna oraz niezwykle kusząca dla potencjalnych interesantów postać promocji. Takowe filmowanie z powietrza może być także niezapomnianą pamiątką z różnego wariantu zdarzeń takich jak śluby, komunie czy rocznice. Wspomnieć należy także, iż filmowanie z powietrza daje zupełnie inne efekty wizualne, gdyż operator mógłby np. zrobić zbliżenie na dopiero co poślubioną parę w jednym ujęciu od widoku przykładowo kaplicy lub domu weselnego z góry do zbliżenia z dystansu paru metrów. Czy obraz kręcony dotychczasową techniką zrobiłby na oglądających duże wrażenie? Prawdopodobnie nie, gdyż obrazy filmowe kręcone z poziomu oczu mogą nakręcić wszyscy ludzie, a więc nie wykonają już na oglądającym wrażenia.


Co innego filmowanie z powietrza, choćby przeto, że przykładowo 15 wiosen temu tego typu możliwości nie było. Nikt wręcz mocno nie pomyślał o najęciu prawdziwego śmigłowca, żeby nakręcić przykładowo godzinny obraz. Jednak filmowanie z powietrza to znakomity wariant na stworzenie filmu, który ma być pamiątką jakiegokolwiek zdarzenia. To także bardzo właściwy sposób na sfilmowanie sprzedawanego domu lub działki. Pozwala na przedstawienie potencjalnemu Klientowi okolicy, w jakiej mieści się sprzedawana nieruchomość, a to z kolei stanowczo pospieszy jej sprzedaż.
A czy filmowanie z powietrza ma jakieś wady? Sama technika na szczęście nie, wszakże niełatwo jest odnaleźć firmę, która zatrudnia fachowca, jaki jednocześnie jest niezłym pilotem i umie sporządzić ciekawe ujęcia za przystępną cenę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:59:32
Tagi: dom, WD, technika, typ