Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Dlaczego należy filmować przygotowania do naszego ślubu?

Film weselny musi być przygotowany po myśli nowożeńców, jednak każdy kamerzysta ma pewien wzór, którego przestrzega w czasie realizacji nagrania.


Oprócz najważniejszych chwil, takich jak przysięga małżeńska, dzisiejsze weselne reportaże filmowe często obejmują również sporo ujęć z przygotowań narzeczonych.
reportaże filmowe
Napisał: Lexar
Na podstawie: Lexar


Czy powinniśmy się na coś takiego zdecydować? Ślubni kamerzyści działają w dość typowy sposób, zgodnie z obowiązującą modą. Współczesna moda polega na stworzeniu mniej więcej godzinnego reportażu , w którym znajdą się sekundy uważane za najważniejsze, a więc ujęcia z kościoła, oczepiny, trochę zabawy gości etc. Skoro mamy tak króciutki odcinek czasu do wykorzystania, z jakiego powodu zajmujemy go dodatkowo kadrami z przygotowań do ślubu? Czy jest to ważna cząstka dnia ślubu?


sprzątanie
Napisał: PHILIPS
Na podstawie: PHILIPS


Każdy ślubny filmowiec oznajmi, że to niesłychanie ważne, aby kamerować przygotowania do ślubu. Z jakiego powodu? Dla kamerzysty będzie to moment lepszego zaznajomienia się z parą, zaś dla pary młodej – oswojenia się z obecnością kamery. Dzięki temu, w chwili rozpoczęcia się ślubu, bądź na weselu, nowożeńcy nie stresują się towarzystwem kamerzysty a także reagują naturalnie. To o wiele poprawia jakość filmu weselnego. Kolejnym istotnym powodem jest sposobność do unikalnych ujęć. Pojętny filmowiec z pewnością będzie w stanie wychwycić nietypowe momenty, które później idealnie dopasują się do filmu. Kolejnym powodem będą sentymentalne względy.
Choć dzisiaj może się nam to zdawać nieistotne, to za kilka lat, film weselny będzie niezwykle ważną pamiątką, zaś chwile pokazujące przedślubną aurę oraz tak napraWDę ostatnie chwile bycia singlem będzie dla nas nadzwyczaj istotny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:01:31
Tagi: WD, film, kawa, towar, typ