Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Filmowanie z powietrza przeróżnych przedmiotów

Filmowanie dronem budzi uznanie niezwykłymi ujęciami, ciekawą perspektywą, również innym spojrzeniem na filmowany, bądź fotografowany przedmiot.


Wybierając ów rodzaj pamiątki każdy ma gwarancję doskonałych ujęć, które będą niesamowitą pamiątką na sporo lat.


Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Napisał: Samsung
Na podstawie: Samsung


Drony z kamerą umożliwiają zapisywać zachwycające krajobrazy, oraz robić zdjęcia w powietrza w czasie lotu. Wystarczy nacisnąć jeden guzik na kontrolerze gdy dron jest w powietrzu, by wykonać fotkę, bądź włączyć rejestrowanie filmów. Funkcja poglądu na żywo pozwala oglądać na żywo film, który aktualnie monitoruje kamera w dronie. Opóźnienia w przekazie są niezwykle znikome i niemal niedostrzegalne dla ludzkiego oka.
Pamięci flash S550
Napisał: EMTEC
Na podstawie: EMTEC


Filmowanie z powietrza przeróżnych rzeczy, wydarzeń, bądź uroczystości cieszy się współcześnie coraz wyższą popularnością. Polega to generalnie rzecz charakteryzując, na utrwalaniu filmów z różnej, bardziej interesującej perspektywy. Włączają one jedynie obwody poza większymi miejscowościami, z dala od lotnisk, nie znajdujące się w wojskowych strefach powietrznych i nie znajdujące się na obszarach parków narodowych i rezerwatów, także znajdujące się poza regionami, jakich użytkowanie ograniczają szczególne przepisy. Na filmowanie z powietrza w obszarze miasta należy mieć stosowne koncesje. Nie ma znaczenia czy postać obsługująca drona jest dyletantem, czy zawodowcem, również w jakim celu odbywa się lot.


Fani dronów powinni wiedzieć, że w Polsce miejsc w których jest możliwość używać przestrzeń powietrzną do eksploatowania bez większych przeszkód nie jest wcale nazbyt dużo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:59:31
Tagi: zdjęcia, gra, czas