Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Jakie gadżety i akcesoria można zakupić do swoich telefonów, żeby korzystało się z nich wygodniej i bezpieczniej.

Telefony komórkowe i smartfony sprzedawane są przeważnie z minimalnym kompletem akcesoriów. Oczywiście przeważnie dołączona będzie ładowarka, przeważnie w komplecie znajdować się będzie także przewód do przyłączenia komputera i słuchawki. Modele z wyższej półki mogą być jeszcze wyposażone w zestaw głośnomówiący, lecz na tym lista z reguły się będzie kończyć.
Co bynajmniej nie oznacza że nic więcej się do smartfona dokupić nie da, wręcz odwrotnie, rynek tego typu gadżetów jest ogromny. Oferta akcesoriów do telefonów Akcesoria na komórkę zakupić można w każdym sklepie zajmującym się ich dystrybucję, bardzo dużo będzie ich również wystawianych w serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych, a nawet idąc do zwykłego marketu też pewnie coś się znajdzie. Jeżeli się zamierza intensywnie korzystać z telefonu, to warto pomyśleć o zakupie kilku pożytecznych drobiazgów. Nie tylko ułatwią one codzienne korzystanie z telefonu, lecz również zabezpieczą go przed mechanicznymi uszkodzeniami, przez co będzie mógł długi dłużej być w odpowiedniej formie.odwzorowanie - sprzęt
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chyba najczęściej wybieranymi akcesoriami do komórek i smartfonów są różnego rodzaju pokrowce i etui. Ich wybór jest przeogromny, do każdego modelu wybrać bowiem można ich co najmniej kilkadziesiąt, a często i dużo więcej. Niezwykle różnorodne są przede wszystkim materiały, z jakich etui są wykonane, popularne są na przykład gumowe, silikonowe i z dobrego plastiku. Jeszcze większe zróżnicowanie panuje jeśli chodzi o kolory oraz kształty. Cienkie i grube, jaskrawe i stonowane - każdy coś odpowiedniego coś dla siebie znajdzie. Jeżeli kupi się na telefon pokrowiec, to powinno się również pomyśleć o ochronie ekranu, a tu bardzo dobrze będzie się sprawdzać przyklejana folia na telefon. ->http://www.etuo.pl/folie-ochronne.html Dzięki niej powierzchnia ekranu będzie chroniona przed uszkodzeniami oraz zarysowaniami, jakie powstać mogą zawsze nawet jak się bardzo uważa.
A kiedy filia za bardzo się zniszczy, to da się ją prosto ściągnąć i założyć nową. Wymienione powyżej akcesoria to tylko niewielka część tego, co dostępne jest na rynku, jeśli tylko się będzie miało chęci, to można rzeczywiście dużo dokupić do każdego telefonu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:59:33
Tagi: dysk, smartfony, części