Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Jeśli kupujemy mieszkanie, to zapewne jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nareszcie udało nam się spełnić swoje marzenie - trzeba jednak zrobić remont

Jeżeli nasze mieszkanie będzie oddane w stanie deweloperskim, to jesteśmy świadomi tego, że czeka nas kompletne jego meblowanie - pokoje, łazienka oraz kuchnią będą wymagały znacznych nakładów pracy.
papieros
Napisał: Pikku-Mikko
Na podstawie: http://www.flickr.com


innowacje
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl


Przy przeprowadzaniu się do nowego mieszkania zwykle niezbędny jest gruntowny remont. Nie bez powodu mówi się, że najdroższa bywa wtedy kuchnia, gdyż znajduje się tam sporo sprzętu. Niestety nie będzie to tanie. Musimy zamówić nie tylko płytki i meble, ale też lodówkę, zmywarkę oraz kuchenkę. Obecnie wielu deweloperów rezygnuje z podłączania gazu do nowych budynków, zatem kuchenka będzie musiała być elektryczna. Hitem więc są takie modele, które są indukcyjne. Dzięki nim gotowanie jest szybsze aniżeli na kuchence tradycyjnej. Są one więc przyjazne dla naszego portfela. Popularne są również te modele, które nie parzą palców, mimo że ogrzewają garnki. Będzie to rewelacyjne rozwiązanie dla tych par, które mają dzieci i nie chcą, żeby berbeć się poparzył. W ostatnim czasie fantastycznym rozwiązaniem jest też odseparowanie kuchenki od piekarnika. Kuchenka jest montowana na blacie, a piekarnik znajduje się w innej szafce. Zwykle bywa ona wysoka niczym lodówka, zatem piekarnik możemy umieścić na wysokości naszych RAMion. To proste oraz genialne rozwiązanie ma wyłącznie plusy.
Aby spraWDzić, co dzieje się z daniem albo gdy mamy zamiar je już wyciągnąć, to nie musimy się pochylać. To świetna recepta dla naszych pleców, gdyż nie trzeba wówczas ich zbytnio obciążać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:10:43
Tagi: WD, części, RAM