Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Każdy fan nowych smartfonów wie zapewne, że jesienią 2017 roku wypada 10-ta rocznica wypuszczenia na rynek amerykańskiego smartfona Apple

Każdy miłośnik smartfonów firmy Apple obserwuje z pewnością nowinki oraz premiery tej spółki. Jakiś czas temu miała miejsce premiera iPhone 7, a dziś nie szepce się o niczym innym, tylko o następnym modelu.


Pogłoski mówią, że na 10-tą rocznicę amerykańska firma szykuje taką niespodziankę, że wszyscy oniemieją z podziwu.
kupić
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl


Zmiany podobno mają być tak znaczne, że wbrew wcześniejszym regułom tej jesieni nie zobaczymy dostępnego upgrade modelu z zeszłego roku - czyli iPhone 7s, ale całkowicie nowiutki model. Ponoć firma chce niesamowicie zaskoczyć swych miłośników. Oczywiście nikt nie jest pewien, jakie będą to nowinki i zapewne firma zostawi kilka atrakcji aż do ostatniej sekundy, ale z różnych informacji już teraz wiadomo, że będzie to rewolucja. Kolejny iPhone podobno ma totalnie nie posiadać bocznych krawędzi, ale też dolnej i górnej. Zatem guzik Home zostanie całkowicie zespolony z ekranem, aby caluteńka powierzchnia była gładka oraz jednolita. Ponoć również obudowa ma być wykonana ze szkła. Wszystko razem ma spowodować, że wygląd zewnętrzny doprawdy będzie wyróżniać nowy model od starych. Nowy iPhone powinien być cieńszy od swojego poprzednika i zużywać mniej baterii.
To rewelacyjna wiadomość dla ludzi, którzy wiecznie zapominają ładowarki i ogólnie nie lubią ładować smartfonu. Szepce się również o tym, że następny model iPhone będzie ładowany bezprzewodowo. Czy pogłoski się spełnią? Jesień to zweryfikuje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:59:34
Tagi: budowa, firm, użytkownik