Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Każdy ma jakieś zainteresowania - istnieją osoby, dla których fotografia to miłość na całe życie

Pasja do robienia zdjęć zazwyczaj pojawia się jeszcze w okresie dzieciństwa. Maluch otrzymuje od kogoś z rodziny jego ukochany aparat. I zaczyna robić pierwsze fotografie.
Zabawa przeradza się w pasję na całe życie.


obiektywów
Napisał: Blogging Dagger
Na podstawie: http://www.flickr.com


Robienie zdjęć dla niektórych fanów może na stałe być pasją, a u innych przekształcić może się pewnie w sposób na zarabiania. Fotografowie zawsze głoszą, że ą zadowoleni z połączenia hobby oraz pracy. Jednakże, i jedni i drudzy przenigdy nie poprzestają na kupna zaledwie jednego aparatu. Najczęściej zaczynają swą "podróż" z prostszym aparatem, który da się ustawić w kilka sekund. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po jakimś czasie i po nabraniu doświadczenia zmieniają aparat na bardziej specjalistyczny. Zazwyczaj na ten, do którego mogą zmieniać obiektywy. Jest ich masa i bywają one dość kosztowne. Możemy wybrać obiektyw do pstrykania portretów albo do wyłapywania bardzo oddalonych obiektów - na przykład niedźwiedzia, gdzieś na skraju lasu lub księżyca w pełni. Niejeden fotograf otwarcie stwierdzi, że obiektywów nigdy za wiele. Jedyny kłopot, jaki może z tego wyniknąć jest taki, że torba z obiektywami bywa ciężka i zwykle zajmuje pół walizki, kiedy dokądś jedziemy.
Małżonki fotografów powinny uzbroić się w cierpliwość przy każdym wypadzie na urlop, gdyż ich ukochany zapewne będzie robił jedno zdjęcie przez kilkanaście minut. Na początku będzie zakładał obiektyw, później ustawiał statyw i jeszcze pod koniec założy najlepszy filtr. Za to zdjęcie będzie rewelacyjne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:19:50
Tagi: zdjęcia, fotografie, pracy, kupić