Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Nasze z każdym rokiem nowocześniejsze telefony komórkowe potrzebują ochrony

Smartfony i także starsze aparaty dotykowe są niestety urządzeniami delikatnymi.


Dotyczy to szczególnie ich przedniej części, czyli ekranu. Wyświetlacz łatwo porysować lub zepsuć.
futerał ZTE Blade L5
Napisał: Blake Patterson
Na podstawie: http://www.flickr.com


sprzęt - selfie
Napisał: wiktor jedrzejczak
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jakże często nosimy smartfon w kieszeni lub w torebce z np. kluczami. To działanie wystawia szczególnie ekraniki na zniszczenie lub przynajmniej porysowanie. Nie wspominając już o upadkach, które dzieją się nam wszystkim i to często. Mimo że, często smartfony posiadają szybkę Gorilla Glass albo obudowy odporne na spadanie z wysokości. Jednak wiele, szczególnie tańszych urządzeń, narażonych jest na wiele zwyczajnych zagrożeń. By zapobiec zbyt błyskawicznemu zniszczeniu, warto poszukać właściwego pokrowca na smartfon. Etui umożliwi nie tylko ochronę, ale także pozwoli umocować aparat do paska np. w czasie joggingu. Etui na smartfon może być również odporne na wodę, co pozwoli na pływanie z telefonem. Niektóre pozwalają na zanurzenie się aż do 3 metrów pod wodę.


Smartfon
Napisał: Sham Hardy
Na podstawie: http://www.flickr.com


Należy nade wszystko dobrać etui do modelu naszego urządzenia pod względem rozmiaru. Kiedy szukamy unikalnego etui asus zenfone 2 laser ze500kl, mamy szansę znaleźć coś odpowiedniego na rynku. Na naszym rynku istnieje bowiem dużo firm, specjalizujących się tylko w produkcji takich dodatków. Odnajdziemy wszystkie barwy i formy, które ozdobią nasz aparat. Możemy nawet chcieć zaprojektować osobisty motyw. Do nas należy także wybór, jak najlepiej zamierzamy zabezpieczyć nasz telefon.
Czy wystarczy dla przykładu futerał ZTE Blade L5, albo kabura lub pokrowiec. Każde z rozwiązań mają swoje plusy i minusy. Warto by zagłębić się w tę tematykę, aby nasz telefon służył nam dłużej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:59:33
Tagi: ekran, części, rozwiązania