Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Od czego pochodzi marka Gorenje pralki oraz dlaczego warto się tymi pralkami zainteresować?

Czy pamiętasz, że w przeszłości pranie ubranka polegało na zamoczeniu go w np. rzece? Ludzie używali także inne procedury do jakich zaliczało się grzmocenie odzieżą o kamienie w zamyśle "wybicia" brudu z materiału.


Z upływem czasu stwierdzono, iż do prania lepiej nadaje się gorąca woda niżeli chłodna. W 1797 r. powstał początkowy pierwowzór tary, która stała się epokowym wynalazkiem.


odbicie - kominek
Napisał: uroczysko.net.pl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szczęśliwie dziś istnieją już Gorenje pralki, jakie znane są na całym globie ze swej niezawodności i jakości. Określenie Gorenje pralki wywodzi się od małej wsi na Słowenii, w której w 1950 r. otwarto angażujący tylko 10 person Okręgowy Zakład Metalurgiczny Gorenje. W obecnych dniach Gorenje pralki produkowane są poprzez koncern będący jednym z 8 kluczowych producentów dużego sprzętu AGD na calutkim świecie. Wszakże nawet w dzisiejszych czasach globalizacji, Gorenje pralki produkowane są wyłącznie na terenie Starego Kontynentu. Warto wspomnieć, iż początkowa pralka mechaniczna Gorenje opuściła taśmę produkcyjną już w 1964 r.


Już wtedy korporacja Gorenje pralki nie zapewniała swym klientom tylko najlepszej klasy produktów, lecz także, w wypadku potrzeby, również serwis oraz obsługę gwarancyjną. Dzięki takiemu podejściu do klienta firma zyskiwała dodatkowe zaufanie ze strony różnorodnych osób. A jakie są w ogóle te Gorenje pralki? Bezgłośne, niezawodne, energooszczędne.


Wliczają się do tzw. klasy energooszczędności A+++, co oznacza, iż potrzebują niezwykle mało prądu. A 1200 obrotów na minutę, jakie zapewniają Gorenje pralki to naprawdę bardzo wiele. Pozostałymi słowy Gorenje pralki nie tylko piorą, ale także suszą pranie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:19:41
Tagi: AGD, klient, producent, klienta