Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Planujesz nabycie mieszkania? Na początek sprawdź dewelopera

Billboardy oraz reklamy w mediach. Deweloperzy na każdym kroku biją się o klientów i przekonują, iż to właśnie ich inwestycja jest niepowtarzalna.


Z reguły magnesem przyciągającym ludzi, którzy pragną zakupić nowe mieszkanko jest opłata.
Przed dokonaniem transakcji powinniśmy jednakże spraWDzić firmę, która stawia nasze wyśnione "M". Jak wyselekcjonować dewelopera, by nie żałować? Na początek sprawdź Archicom opinie. W jaki sposób możemy określić dobrego dewelopera, oraz co najważniejsze, jak można znaleźć dobrego dewelopera? To dobre pytanie, które rzadko zadają sobie nabywcy. Przeważnie przy kupnie domu inspirują się ceną, nie zaś kryterium jakości dewelopera. To troszeczkę jak z autami. Nabycie niedrogiego to nie zawsze zakup dobrego.


internet
Napisał: Muhammad Rafizeldi
Na podstawie: http://www.flickr.com


archicom opinie


Podstawa to wiarygodność, a tą buduje się przez przeszłe inwestycje dewelopera. Znakomicie jeżeli deweloper stara wyróżnić się na rynku oraz zdobywa wyróżnienia za rzetelność jak też wysokie standardy obsługi . Znakomicie też jeśli deweloper należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i wdraża normy branżowe, które Związek dyktuje własnym członkom. Jeżeli mieszkanie jest kupowane na rynku pierwotnym wówczas deweloper odgrywa kluczową rolę jako strona transakcji. To właśnie on kalkuluje obiekt transakcji, szacuje cenę sprzedaży oraz własny zysk, wybiera wykonawców a także jest rozliczany z wszelkich zapisów układów z nabywcą.
Należy przeznaczyć nieco czasu na poznanie dewelopera, zapoznanie się z prospektem inFormacyjnym inwestycji, jaki dzisiaj narzuca ustawa deweloperska i popytanie dotychczasowych klientów czy wszystko było ok..

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:28:06
Tagi: WD, Forma, cena, kupić