Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Pokrowce na telefony idealnym zabezpieczeniem

Smartfony z ekranem dotykowym są niezwykle czułe i jednocześnie mniej odporne na wszelkie uszkodzenia od tradycyjnych telefonów komórkowych. Jest to z kolei powód mający związek z bardzo ważną kwestią – kupnem właściwego futerału na swojego smartfona.
To natomiast nie jest łatwą sprawą.


sieci
Napisał: Marco Verch
Na podstawie: http://www.flickr.com


Smartfony marki Lumia są niezwykle praktyczne. W ich funkcjach można odnaleźć na przykład świetny aparat, dyktafon przydający się w różnych sytuacjach czy dużą pamięć. Tym bardziej ważna jest jego ochrona, bowiem telefon uszkodzony nie nada się do niczego. Futerał Microsoft Lumia 640 jest bardzo ważną sprawą. Telefon ma – w przeciwieństwie do innych firm – szybę w postaci szkła, która jest bardzo czuła na wszelakie niebezpieczne momenty. W związku z tym etui to akcesorium obowiązkowe dla posiadaczy tegoż telefonu. Etui można zakupić w postaci nakładki z materiału silikonowego, na którym dostępne są różne napisy. Dostępne są również modele case’ów, które można zamknąć za pomocą magnesu, a ponadto – można włożyć do niego karty oraz pieniądze, ponieważ niektóre z nich mają przegródki właśnie na ów obowiązkowe akcesorium każdego.


gra na komputerze
Napisał: Chris_Parfitt
Na podstawie: http://www.flickr.com


Podobne dane posiada również jeden ze smartfonów Sony, który wyszedł w pierwszej połowie obecnego roku. Sony Xperia E5 etui posiada niezwykle szeroki wybór przeznaczony dla posiadaczy tegoż telefonu.
Etui silikonowe, futerały z klapką czy też etui w roli książki to jedynie niektóre z modeli, które można zakupić na swój telefon. Niektóre z najnowocześniejszych etui posiadają także opcję umieszczenia spersonalizowanego zdjęcia, dobranego indywidualnie dla każdego posiadacza smartfona firmy Sony.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:59:33
Tagi: Microsoft, aparat, telefony komórkowe, parametry