Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Przydatne wskazówki na temat tego, jak najlepiej kupić etui do swojego smartfona.

Nowe telefony bardzo ładnie wyglądają, ekran i obudowa są czyste i nieporysowane. Lecz wystarczy nawet kilka dni trzymania w spodniach lub torebce, żeby ten wygląd zmienił się dość mocno.


Oświetlenie LED
Napisał: Patrick Finnegan
Na podstawie: http://www.flickr.com
światło - image
Napisał: EDUSPACES - przestrzenie edukacji XXI wieku
Na podstawie: http://www.flickr.com


A porysowany telefon nie tylko będzie gorzej wyglądał, lecz również będzie się z niego mniej komfortowo korzystać. Dlatego też powinno się dbać o to, aby chociaż trochę uchronić urządzenie przed czynnikami zewnętrznymi, najlepiej przy pomocy jakiegoś etui albo pokrowca. Ich wybór jest naprawdę spory, więc nie powinno być żadnego problemu z zakupem. Etui Samsung Galaxy A3 2016 różnić się mogą kształtem i użytymi materiałami, przez co każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Warto się w taki gadżet zaopatrzyć, ponieważ dzięki temu telefon będzie znacznie dłużej w nienagannej kondycji.


Wybierając Samsung Galaxy J3 2016 pokrowiec trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy. Przede wszystkim powinien on pasować do konkretnego modelu urządzenia, obecnie dużo tego typu etui dedykowanych będzie jedynie do jednego typu urządzeń. Następną sprawą jest wykonanie, tu z kolei dobrym pomysłem będzie oglądnięcie danego etui przed kupnem, gdyż niestety bardzo różnie z tym bywa, zwłaszcza przy tańszych pokrowcach. Ważny będzie również materiał, tu wybór będzie naprawdę bardzo duży.


Sporą popularnością cieszą się etui silikonowe, jakie bardzo dobrze zabezpieczają przez mechanicznymi uszkodzeniami. Dobre i tanie są też wersje wykonane z tworzyw sztucznych i znacznie bardziej wytrzymałych i eleganckich poliwęglanów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:59:30
Tagi: ekran, komfort, rzeczy, pomoc, Wybór