Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Świetny gadżet dla każdego hobbysty fotografii

Jeśli kochamy pstrykać fotki lub kręcić filmy, to na pewno wiemy sporo o tym, jakiego rodzaju nowinki mamy w tej branży. Wiadomo nie wszystkie muszą nam odpowiadać, ale na pewno z mnóstwa korzystamy.

Wielu ludzi, którzy parają się właśnie fotografią oraz filmowaniem mają świadomość jak świetnym gadżetem okazują się drony. Zakup dronu nie jest jakimś wyzwaniem, bo można go kupić w sklepie za kilkaset złotych. Ważniejsze jest jednak to, co później z nim będziemy robić. Mianowicie chodzi o to, że sporo osób, które kupują drona kilka razy go użyją i później leży on zakurzony w kącie. Ale by wykonać fajny film dronem trzeba się odrobinę postarać. Musimy zrobić sporo próbnych ujęć, które będą w stanie pomóc nam zrozumieć a jaki sposób używać tego sprzętu. A jeżeli uda nam się kilkanaście filmików i dużo zdjęć, będzie można wziąć dron na jakąś imprezę rodzinną i na dodatek zrobić z niej fajny filmik. A potem, jeśli należy do zawodowców można zabrać dron na jakąś imprezę, za którą dostaniemy pieniądze. Bo dron jest rzeczywiście fantastyczną opcją, tylko trzeba nauczyć się jego obsługi. I chociaż nie jest ona w rzeczywistości jakoś skomplikowana, to, kiedy chcielibyśmy by zdjęcia okazały się rzeczywiście świetnej jakości, tak samo jak filmiki, to powinniśmy odrobinę poćwiczyć. Tak, więc dobrze początkowo wybrać drona, który nie będzie kosztował kilku tysięcy złotych, a postawić na jakiś tańszy model i przekonać się czy to 100% okaże się sprzęt, na którym mamy ochotę pracować, czy może ten niedrogi model będzie dla nas wystarczający.Quadrocopter przed startem
Napisał: Christopher Michel
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dron
Jeżeli chcemy posiadać piękny film przykładowo z imprezy ślubnej, to chcielibyśmy żeby kamerzysta, na którego postawimy miał również dron. Obecnie drony foto-video są często wybierane przez przyszłe małżeństwa. Warto, więc dopytać kamerzysty albo fotografa czy w swojej ofercie posiada filmowanie z drona, lub przynajmniej fotografie z lotu ptaka. Nie każdy taką opcję oferuje. A Ci, którzy mają w ofercie dodatkowe filmowanie z lotu ptaka przy pomocy drona więcej kosztują, ale czego się nie zrobi, by mieć rzeczywiście fantastyczną pamiątkę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:23:14
Tagi: gadżet, model, lot