Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Z jakiego powodu nierzadko warto jest oddać zepsute narzędzie do warsztatu?

Mieszkamy obecnie w dniach, gdy z każdej strony okrążają nas wszelkie przyrządy, które mają za zadanie ułatwić nam należące do nas bieżące życie.
Włącznik światła
Napisał: bonimo
Na podstawie: http://www.flickr.com


samochody - landszaft
Napisał: JOHN LLOYD
Na podstawie: http://www.flickr.com


W każdym więc lokalu posiadamy pralkę, kuchenkę czy suszarkę.


Wszakże są to wyłącznie urządzenia tzw. martwe, które, żartobliwie przedmiot ujmując, podlegają tzw. prawom Murphy'ego. Innymi słowy lubią się popsuć w najmniej oczekiwanym dla nas czasie. Co wtenczas należy wykonać? Otóż najlepszym wyjściem jest albo kupno w sklepie z AGD kolejnego takowego narzędzia lub wcześniejsza próba jego naprawy. A gdzie można by tego dokonać? Specjalizują się w tym fachowcy, którzy mają swoje warsztaty, w jakich mają różne części AGD. A które to mogą być elementy? Bardzo wszelkie. Począwszy od części mechanicznych, np. od silników do pralek na drzwiczkach do pralki finalizując.


Istotne jest, iż jeżeli posiadane przez nas urządzenie jest dobrej firmy, nierzadko naprawdę należałoby przekazać je do naprawy, gdyż w przeszłości takie narzędzia były robione naprawdę porządnie. Obecnie natomiast ich producenci stosują tzw. planowane zużycie, zatem celowo nie wykonują ich na najwyższym poziomie. W taki sposób sprawiają, iż interesanci są zmuszeni częściej nabywać nie tylko części AGD, co całe nowiutkie urządzenia.
Petent co prawda płaci więcej, lecz producent więcej także korzysta. Jak to się mówi - biznes się kręci. Pozostałymi słowami stare sprzęty potencjalnie będą pracować przez dłuższy czas niżeli nowe z marketu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:20:45
Tagi: klient, domu, firm, dane