Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Z jakiego powodu warto kupić etui do swojej komórki, który z jego rodzajów będzie najlepszy.

Kupując nowy telefon warto zadbać o to, żeby jak najdłużej był on w dobrym stanie. Dlatego też jednym z podstawowych gadżetów, w jakie należy się zaopatrzyć, jest dobre etui, jakie nie tylko dobrze ochroni urządzenie, ale także spowoduje, że znacznie ładniej będzie ono wyglądało.


wycieraczki do samochodu


materiały
Napisał: Ian D. Keating
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wybór najróżniejszych pokrowców jest teraz bardzo duży, więc nikt raczej nie będzie miał problemów ze znalezieniem najbardziej pasującego. W sprzedaży znajdzie się etui uniwersalne, które pasują do różnych modeli, jak również dedykowane do konkretnych modeli aparatów. To ostatnie rozwiązanie jest o tyle dobre, że etui Xiaomi Redmi note 3 będzie precyzyjnie dopasowane do konkretnego modelu, razem z otworami na słuchawki i mikrofon. Przy wyborze należy jednak zwrócić swoją uwagę na poziom wykonania tych akcesoriów, bo w przypadku zwłaszcza tych tańszych bywa z tym bardzo różnie.


Wikia
Napisał: Andrea Aviado
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jedną z ważniejszych rzeczy, na którą trzeba zwrócić uwagę kupując etui na telefon ASUS Zenfone Max ZC550KL, jest rodzaj materiału, z którego zostało wykonane. Niezwykle popularny jest silikon, jaki bardzo dobrze ochrania boki i tył urządzenia przed upadkami i uderzeniami. Jednak minusem pokrowców wykonanych z silikonu jest brak zabezpieczenia przedniej szybki, zaradzić temu można przykładowo przyklejając jakąś folię.


Wielu użytkowników wybiera też etui wykonane z kolorowych plastików, jeżeli są dobrze wykonane to również będą się sprawdzały podczas codziennego noszenia. Z kolei dla osób poszukujących stylu dobrym rozwiązaniem będzie skóra, telefony z takim etui wyglądają naprawdę reprezentacyjnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:59:30
Tagi: słuchawki, ASUS, materiał, prezent