Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Co mogą obecnie zaoferować zaawansowane technologicznie kamery osobom, które się chcą bawić amatorsko czy zarobkowo w filmowanie.

Obecnie już za kilkaset złotych można się stać właścicielem zaawansowanej kamery, za pomocą której można nagrywać swoje najróżniejsze wyczyny. Obecnie sprzedawane sportowe kamery mają możliwość nagrywania w wysokich rozdzielczościach, są odporne na wodę, piasek i ekstremalne temperatury, i mają kompaktowe, niewielkie rozmiary.


kamera na kask
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu


Mechanik
Napisał: K.G.23
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ich popularność rośnie w szybkim tempie, a jednocześnie zmniejszają się ich ceny, dzięki czemu te urządzenia są coraz częściej używane przez aktywne osoby. Dodatkową ich zaletą jest to, że nie trzeba ich trzymać w ręce, a można przymocować w jakimś wygodnym miejscu. W czasie jazdy na desce, rowerze czy motocyklu bardzo dobrze sprawdzi się na przykład kamera na kask, dzięki takiemu miejscu zamontowania jej posiadacz nie będzie miał zajętych rąk.
(do sprawdzenia na tej stronie) sportowe wykorzystywane są hobbystycznie, chociaż całkiem sporo osób z umieszczonych w internecie filmów zrobiło sobie całkiem atrakcyjne źródło zarobku. Na filmowaniu można też zarabiać zawodowo oferując tego typu usługi, nie tylko w tradycyjny sposób, ale też z powietrza. Upowszechnienie się dronów sprawiło, że coraz więcej firm oferuje tego typu usługi, a jednak ujęcia zrobione z kilkudziesięciu metrów są rzeczywiście wyjątkowe i niepowtarzalne.


Większe, profesjonalne drony Warszawa pozwalają na doczepienie pod spodem profesjonalnej kamery i sterowanie nią za pomocą odpowiedniego kontrolera. Sterowanie jest realizowane niezależnie od drona, można więc z dużą precyzją filmować dokładnie to, co się chce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:47:36
Tagi: kamera, sport, pomoc, IT