Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Czym charakteryzują się nowe i bardzo ciekawe domy na wrocławskim Psim Polu na osiedlu pod nazwą Olimpia Port?

Stolica Dolnego Śląska to piękne stare miasto, które widnieje w atlasach niemalże od zaczątków istnienia kraju ojczystego. Kiedyś było nazywane jako miasteczko 100 mostków, chociaż przed II-gą wojną światową było ich więcej niż 300.
Zabytkowy Rynek, bardzo popularne wrocławskie ZOO, Panorama Racławicka, czy śliczne wrocławskie parki to wyłącznie parę z pretekstów, dla jakich należałoby osiedlić się w tym mieście.


olimpia port
Napisał: Andrew Magill
Na podstawie: http://www.flickr.com


A w jakim miejscu dobitnie? Najwłaściwiej na nowym osiedlu o nazwie Olimpia Port, jakie położone jest w dzielnicy Swojczycach. To bardzo piękna kraina, gdyż znajduje się tylko parę minut drogi od centrum Wrocławia. Sama inwestycja deweloperska o nazwie Olimpia Port to wykonana w drugiej poł. 2016 r. i składa się z 13 4 lub pięcio kondygnacyjnych domów. Te z kolei posiadają dokładnie 352 śliczne lokale, z jakich roztacza się śliczny widok na Odrę. Należałoby też dodać, iż wszelakie budowle w kompleksie Olimpia Port mają kondygnacje piwniczne. W nich również przewidziano miejsca postojowe dla lokatorów Olimpia Port.


Kompleks Olimpia Port to najlepsze miejsce do osiedlenia sie ze swoją familią, gdyż zakupując jedno z oferowanych mieszkań, klient kupuje nie wyłącznie parę ścian, ale niezwykle wygodny lokal w bardzo dobrej lokalizacji. W okolicy są przedszkola, sklepy oraz pozostałe punkty użyteczności publicznej. Nie ma także najmniejszego kłopotu z komunikacją z innymi dzielnicami stolicy Dolnego Śląska.
Do Olimpia Port dociera parę głównych linii autobusowych oraz dwie tramwajowe. Sympatycy uprawiania sportu również odnajdą tu nie lada atrakcję - jest to Ślęza. W okolicy znajduje się również klub rowerowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:10:04
Tagi: mieszkania, rower, świat, zakup, miejsca