Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

HIkvision DS-2CD2012-I - czyli, pojedyncza z najwspanialszych, najbardziej trwałych i najtańszych kamer IP na giełdzie

Pragnąłbyś posiadać wspaniałą, ale adekwatna do Twoich zarobków kamerkę IP kompaktową? Poddaj próbie markę Hikvision!


Przedsiębiorstwo Hikvision bywa jednym z największych dostawców usług z specjalizacji maszyn związanych z monitoringiem wizyjnym.
odkurzacz
Napisał: Twentyfour Students
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ich przewodnimi dziedzinami bywają: rekordery analogowe, sieciowe, hybrydowe, cyfrowe serwery wideo, kartki kompresyjne, kamerki IP (z angielskiego: Ingress Protection) w dobrej rozdzielczości, oraz kamerki co się obracają. My jednakże skupimy się teraz na pojedynczym spośród tych przykładów, a dokładnie kamerach IP o dobrej częstotliwości. Konkretnym omawianym poprzez nas modelem tych kamerek zostanie Hikvision ds 2cd2012 i (dokładnie HIkvision DS-2CD2012-I).


hikvision
Napisał: Joshua Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com


Model Hikvision ds 2cd2012 i jest nowiutkim majstersztykiem z serii HiWatch marki Hikvision. Ta konkretna kamerka jest bardzo mała (sięga ledwie 14 centymetrów) i jest w stanie przetrwać bardzo wiele, gdyż może nadawać się na zewnątrz, tak samo jak wewnątrz budynku. Zwarta budowa zapewnia bezpieczeństwo dla kabelków oraz danych zawartych wewnątrz niej. Kamerka może działać zarówno w dzień, jak również w nocy z ratunkiem filtra podczerwieni, przekazując wspaniały obraz w nocy. Do samej kamery dodawane bywają w szczególności: płyta instalacyjna oraz dławnica z uszczelkami. cena tej kamerki miota się w okolicy 800 - 900 złotówek, a więc jak na kamerę o takich parametrach nie jest droga.
Zharmonizowana z każdym typem sprzętu, zadowoli"uraduje każdego kto docenia sobie jakość za niewysoką cenę, więc nie obawiaj się oraz zakup swoją kamerę już teraz!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:44:20
Tagi: sieci, cena, pomoc