Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Jakie produkty produkuje chińska firma pod nazwą Xiaomi?

W dzisiejszych czasach funkcjonuje naprawdę wiele różnych spółek, które mogą zajmować się realizacją nie tylko innowacyjnych urządzeń, ale też (jeśli czegoś takiego wymaga dane urządzenie) specjalnego do nich programu.


Trzeba przyznać, że dużo z takich spółek wywodzi się z Azji.


Warsztat samochodowy
Napisał: uniquelycat (Cathy) Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie inaczej jest ze spółką o nazwie Xiaomi, jaka posiada swoją centralę w stolicy Państwa Środka. Korporacja była założona 6-go kwietnia 2010 r., a jej dyrektorem jest p. Lei Jun. Produkty wspomnianej spółki często są oparte na technologii północnoamerykańskiej firmy Apple, sam natomiast dyrektor jest często porównywany do twórcy wymienionej spółki z obecnym w jej znaku firmowym jabłkiem. Towarami spółki Xiaomi są nie tylko nowoczesne telefony komórkowe (takie było ich pierwsze urządzenie), ale również przykładowo powerbanki, inteligentne opaski, kamerki sportowe, telewizory, routery, żarówki czy nawet inteligentne buty.


Warto również nadmienić, że wspomniane towary nie są wykonane w słabej jakości. Przeciwnie - niezwykle często wygrały przeróżne porównania z produktami konkurencji. To, co jeszcze odróżnia spółkę Xiaomi od konkurencyjnych spółek to to, że przez dosyć znaczny okres nie zamierzała mieć swojej sieci dystrybucyjnej, a sprzedawała swoje produkty tylko przez swa stronę w internecie.


Gdy jednak interesanci przekonali się o wysokiej jakości produktów, firma postanowiła nawiązać kooperację z różnymi dystrybutorami. Aktualnie więc możemy te zalecane przez wielu osób produkty kupić także w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:39:03
Tagi: program, dom, internecie, interes, typ