Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Kamera na kask jako idealne rozwiązanie dla sportowców

Kamery sportowe to przebój ostatnich lat nie wyłącznie pośród sportowców. Coraz to więcej ludzi pragnie w ów sposób uwieczniać swoje podróże, wczasy, a również ważne dla nich zdarzenia.
drony warszawa
Napisał: Southbank Centre
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nic więc dziwnego, że sprzedaż owego ekwipunku powiększa się z każdym rokiem. Wytwórcy wynajdują coraz to nowsze akcesoria, dzięki którym użytkowanie staje się łatwiejsze, a kręcone filmy są jeszcze bardziej niezwykłe.


ciepło
Napisał: Steve Hodgson
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kamera na kask jest znakomitym rozstrzygnięciem dla osób, które kochają sporty wyczynowe. W sklepach są kamery sporządzone celowo z myślą o narciarzach, cyklistach i pasjonatach sportów, w tym również ekstremalnych. Zakup kamery to nie wszystko, powinno się także zaopatrzyć się w różne oprzyrządowanie. Prócz standardowych akcesoriów takich jak wysięgniki i monopody, do wyboru mamy wiele różnych dodatków.


akcesoria do sprzątania
Napisał: FolsomNatural
Na podstawie: http://www.flickr.com


Drony Warszawa to zdalnie sterowane bezzałogowe pojazdy lecące. Pojęcie to może być jednak dla niektórych raczej niedokładne i bardzo ogólnikowe. Trudno się więc dziwić, że co chwilę jego zakres jest rozszerzany przez pojawiające się na rynku nowe sprzęty. Dzisiaj obok typów latających dostępne są również jeżdżące, skaczące, pływające, również takie, które spajają tych parę umiejętności. Przed podjęciem decyzji o zakupie drona warto zastanowić się do czego będziemy go wykorzystywać.
Jedne wzory nadają się bowiem do fotografowania, bądź filmowania krajobrazów, inne do ścigania się z innymi, a jeszcze inne monitorowania poruszających się rzeczy.


Należy pamiętać, aby przy korzystaniu z nowatorskich technik zawsze zachować rozsądek i pamiętać o bezpieczeństwie innych i własnym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:47:36
Tagi: sport, gra, Wyposażenie, czas, Urządzenia