Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Kamery a także dron - czyli, Rózne rodzaje oraz przystępna cena, kontra jakość

Co to bywają kamery Xiaoyi? Skąd pochodzi firma i co posiada nam do zaoferowania? A dron DJI Phantom cztery - jaka bywa jego specyfikacja a także dlaczego powinno się go kupić? Te wszystkie rzeczy dowiesz się odczytując dobrze nasz felieton!
Urządzenie pneumatyczne
Napisał: Kecko
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nasz felieton rozpoczniemy od zagadnienia: kamery xiaoyi. Marka Xiaoyi jest częścią bardziej dużej firmy o nazewnictwie Xiaomi, która bywa swego rodzaju gigantem w swoim państwie - Chinach, w których zajmuje się produkowaniem użytkowej alternatywy sprzętu elektronicznego. Założeniem przedsiębiorstwa jest wytwarzanie "produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach". Pojawił się nawet ze względu na Polski rynek specjalna linia kamerek, w których wyróżniam: Kamery Yi Action, a także Kamerki Yi Home. Poza tym przedsiębiorstwo ma w posiadaniu kamerki sportowe, samochodowe, oraz tak przezywany "inteligentny monitoring". Zmieniając w tej chwili temacik, zwróćmy uwagę na...


kamery xiaoyi
Napisał: John Voo
Na podstawie: http://www.flickr.com


Drony, a szczególnie brany dzisiaj pod wzrok model DJI Phantom 4, jest pojedynczą z nowości tego (dwa tysiące szesnastego) roku, oraz wypunktowuje się: Automatycznym omijaniem przeszkód, śledzeniem na bieżąco ruszających się obiektów za pomocą usługi Active Track, tak przezywanym "Tap Fly, który pozwala latać wybierając kierunek za pomocą palca, czasem latania aż do 28 minut, o maksymalnym granicach kontroli trzy przecinek jedenmi (pięć kilometrów), oraz bardzo dużo innych! Poza tym, ten konkretny model bywa najbardziej małym quadrocopterem, z kamerą, jaki w ogóle powstał.
Kwota za te konkretne "cudeńko" bywa w okolicach 5 000 złotówek, ale jest wart własnej kwoty! Do tego można zakupić gadżety uzupełniające, takiego typu jak akumulatory, albo ładowarki! Nie czekaj i zakup go już teraz!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:47:36
Tagi: Auto, lot, części, Przedsiębiorstwa