Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Mądrze wypromuj swą działalność, szczególnie charytatywną

Każda działalność potrzebuje pomysłowej oraz atrakcyjnej promocji. Nawet, jeżeli będzie to działalność charytatywna. Warto zaproponować loterię, aby uatrakcyjnić bal charytatywny, zbiórkę na dany cel lub smsową grę.
organizacja loterii
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nowe dyski My Passport
Napisał: WD
Na podstawie: WD


Loteria to doskonała rozrywka dla każdego. Głównie dlatego, że wzbudza wiele emocji. Każdy pragnie sprawdzić, czy szczęście się do niego dziś uśmiechnie. Niestety rzetelna organizacja loterii nie będzie łatwa. Prawne przygotowania do tej zabawy musimy zacząć dość wcześnie. Pamiętajmy o tym, by zapłacić podatek od gier oraz loterii. Wyłącznie w takim przypadku zabawa jest legalna. Najpierw musimy mieć pomysł na loterię. Należy pomyśleć nad celem, typem konkretnej loterii i jej wielkością. Te ogólne informacje zawieramy w dokumentach, które złożyć musimy u naczelnika urzędu celnego. Musimy pomyśleć przykładowo jak wiele osób ma sprzedawać losy, by loteria była dla nas opłacalna. Jeśli przeprowadzamy loterię na rzecz szczytnego celu, należy także zrekrutować odpowiednią liczbę wolontariuszy jak również ustalić punkty sprzedaży.


Jeśli nasza działalność będzie charytatywna, należy oczywiście uzbierać nagrody. Najkorzystniej zainteresować sprawą lokalne media, a także punkty usługowe. Nagrody staną się dzięki temu praktyczne oraz nie nazbyt drogie. Pamiętajmy, iż naszym sponsorem może stać się także drukarnia, która drukuje losy. Taka loteria to dla wielu firm korzystna reklama. Organizacja loterii jednak na tym się nie skończy.
Należy jeszcze przygotować odpowiednią ilość losów. I w końcu nadchodzi upragniony dzień, kiedy nasza loteria startuje, natomiast szczytny cel staje się rzeczywistością. To cudowny czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:10:03
Tagi: lot, gry, reklama, stal, sprzedaż