Elektronika i Technologia...

tu znajdziesz interesujące Cię kwestie!

Opis najczęściej wybieranych rodzajów etui, jak dobrać je odpowiednio do swojej komórki.

Większość osób, które kupuje nowy aparat telefoniczny chciałoby, aby jak najdłużej on służył. Jednak nawet jeśli będzie się o niego dbało, to i tak trudno uniknąć różnych rys czy zanieczyszczeń.


rozwiązanie
Napisał: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com
wesele
Napisał: @sage_solar
Na podstawie: http://www.flickr.com


Z tego też powodu warto zaraz po zakupie wybrać też dobry pokrowiec, dzięki któremu telefon znacznie dłużej będzie w nienagannym stanie. Oczywiście pod warunkiem że zostanie wybrany pokrowiec dobrej jakości, na szczęście aktualnie nie ma z tym dużego problemu, ponieważ ich wybór jest naprawdę spory. Przy wyBorze etui trzeba pamiętać o kilku istotnych rzeczach, z których najważniejszą jest właściwy rozmiar. Niejednokrotnie można znaleźć pokrowce przeznaczone do konkretnych typów urządzeń, kupując taki unika się problemów z dopasowaniem dobrego rozmiaru i pasowaniem wymaganych otworów.


Sony Xperia M4 Aqua pokrowiec
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kolejną rzeczą będzie wybór odpowiedniego modelu, tu do dyspozycji są między innymi futerały, typowe pokrowce i bumbery. Wybór odpowiedniego Microsoft Lumia 550 etui na smartfon zależał będzie między innymi od tego, jaki typ aparatu będzie ochraniany i jakie potrzeby będzie miał właściciel. Dość ważną decyzją będzie też materiał, z jakiego dany Sony Xperia M4 Aqua pokrowiec został wykonany. Tanie i równocześnie dość dobre są obudowy zrobione z kolorowych plastików oraz znacznie wytrzymalszego poliwęglanu.


Wielu klientów chętnie wybiera także etui z silikonu, materiał ten daje odpowiednią ochronę przy przypadkowych uderzeniach. Za to osobom szukającym stylu i elegancji polecić można skórę, urządzenie w takim pokrowcu naprawdę doskonale się prezentuje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:57:20
Tagi: materiał, rzeczy, Bor